КК „Шурикен“ – Кюстендил, с 40 медала от Карате купа „Мемориал Светослав Иванов“

Снимки: КК "Шурикен"

Каратеките спечелиха второто място след СК „Цанев“ - София

КК „Шурикен" – Кюстендил, бе домакин на 9-та Карате купа "Мемориал Светослав Иванов" за деца до 14г.

Тази година участваха 217 деца от 12 клуба от цялата страна. КК „Шурикен" – Кюстендил, спечели 40 медала, от които 15 златни, 10 сребърни и 15 бронзови и се класира на 2-ро място в крайното класиране след СК „Цанев" София, а на трето място остана „Ронин 11".

Състезанието беше много силно. Имаше доста оспорвани категории. Много сме доволни от представянето на всички деца. Благодарим на всички клубове и съдии, които ни уважиха.

Предстои ни Национална Купа за всички възрасти във Велико Търново на 24-25 октомври 2020г., обявиха от КК „Шурикен“.