Станислав Костов донесе третата победа за „Пирин“ в контролите

Снимка: ФК „Пирин“

„Орлетата“ победиха Спартак (Варна) с 1:0

„Пирин“ завърши подготвителния си лагер в Несебър с победа срещу Спартак (Варна) с 1:0. Двубоят бе излъчен на живо в официалната страница във Фейсбук и официалния канал на клуба в YouTube.

Единственото попадение отбеляза Станислав Костов, който в 13-ата минута засече близо до голлинията удобно подаване от страна на Венцислав Бенгюзов. Костов имаше още две възможности през първото полувреме, а след почивката Антон Карачанаков, Станислав Манолев и Преслав Йорданов можеха да се разпишат.

Двубоят премина изцяло под доминацията на „орлетата“, които бяха разделени на два състава. Стартовият тим игра до 70-ата минута, а в последните 20 минути на срещата на терена излезе нова формация от полеви състезатели.

Пирин до 70 мин: Петър Петров (46-Димитър Шейтанов), Петър Занев, Вергил Янев, Юлиян Попев, Александър Дюлгеров, Венцислав Бенгюзов, Светослав Дяков, Спас Георгиев, Джорж Грийн (46-Асен Либяховски), Антон Карачанаков, Станислав Костов.

Пирин след 70 мин: Димитър Шейтанов, Николай Бодуров, Стилиян Николов, Ивайло Тодоров, Орлин Старокин, Конър Хендерсън, Красимир Станоев, Станислав Манолев, Мохамед Брахими, Иван Тасев, Преслав Йорданов.