Пълен обрат за ЦСКА в дербито с Левски

Снимка: БГНЕС

"Армейците" се изкачиха до третото място във временното класиране

Отборът на ЦСКА стигна до пореден успех в дербито си с Левски, след като „червените” съумяха да стигнат до обрат от 0:1 до 2:1 на Националния стадион „Васил Левски”.

Георги Миланов даде превес за „сините” в 28-ата минута след изключителен гол със задна ножица, но Греъм Кери възстанови равенството с попадение в последната минута на първото полувреме. „Червените” бяха далеч по-дейният отбор през второто полувреме, а това се материализира в попадение, след като Жорди Кайседо бе точен за 2:1 в 65-ата минута.

Успехът направи така, че ЦСКА се изкачи до третото място във временното класиране, като тимът е с 16 точки след шест изиграни мача. Левски пък е 11-и с осем точки и „сините” продължават да нямат победа в efbet Лига под ръководството на Станимир Стоилов, след като хасковският специалист застана начело на отбора от „Герена”. /nova.bg/