Ветераните на “Пирин” вдигнаха купата за второто място в зона София

Снимки: ОФК "Пирин"

След загубата си във финала на зона София от състава на “Витоша”- Бистрица с 2:1, ветераните на “Пирин” вдигнаха купата за второто място в класирането.

В първите 40 минути от двубоя бе реализирано само едно попадение. В 26-ата минута Бойко Борисов успя да отбележи от фаул, откривайки резултата в полза на домакина “Витоша”.

През второто полувреме зелените изравниха, след изпълнение на Атанас Николов. Около 10-ина минути след почивката орлето отправи точен изстрел право във вратата на домакините за 1:1.

На два пъти Иван Цветков имаше шанса да отбележи, но топката срещна гредата. Минута преди края на двубоя “Бистришките тигри” успяха да запишат още едно попадение, което им донесе и победата.

На терена за състава на Пирин играха: Ролев, С. Бачев, А. Бачев, Р. Бачев, Стойчев, Лулейски, Ив. Андонов, Ив. Цветков, Николов, Марков и Кепов.