Пирин с първа победа в контролите

снимка: infomreja.bg, архив

ОФК Пирин постигна първа победа в контролите, надигравайки категорично домакина от Велбъжд Кюстендил с 0:3.

Орлетата постихнаха класически резултат на стадион Осогово, след като имаха преимущество през целия двубой.

Първи сред голмайсторите се разписа Мартин Иванов, който отбеляза страхотно попадение от 30 метра. Вторият гол бе дело на Григоров, който се възползва от едно разбъркване пред вратата на домакините. Класическия резултат оформи Кацимерски, който стреля прецизно от фаул през втората част.

Пиринци започнаха в състав:

Богданов, Иванов, Сандев, Митов, Стоев, Григоров, Кацимерски, Ризов, Шиндов, Хаджииванов и Костов.

През втората част влязоха всички останали футболисти, попаднали в групата, начело с двамата вратари Захари и Филип Димитрови, Мутавджийски, Домозетски, Карачоров, Янков и Тренчев. В игра е появи и младия Герганчев, както и дошлия на проби бивш състезател на Чавдар Етрополе Николов. /Пресслужба на ОФК Пирин/