ФК "Кюстендил" се наложи у дома с 3:0 над "Рилски спортист"

Снимка: Личен архив

Играчите на Николай Николов записаха шеста победа в първенството

Убедителна победа с 3:0 постигна тимът на ФК "Кюстендил" в домакинството си над "Рилски спортист" Самоков, в мач от 10-ия кръг в Трета Югозападна лига.

На стадион "Осогово" тимът показа по-добра игра и напълно заслужено се поздрави с крайния успех.

Домакините поведоха до почивката с две попадения на централния нападател Александър Александров.

За 1:0 той бе точен от дузпата в 23- та минута, а в 41- та ннаправи резултата 2:0 след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

И през второто полувреме играчите на Николай Николов диктуваха играта и логично стигнаха и до трето попадение.

То бе на Виктор Анастасов, който сложи спор в тази среща с гол в 69-та минута.

За ФК "Кюстендил" това бе шеста победа в първенството, а с 19 т в актива си дели 3-4 място със "Септември" Симитли.

В следващия кръг на 12 октомври, събота кюстендилци гостуват в Ихтиман на "Ботев", а двубоят е от 16 часа.