Област Кюстендил остава без ток от 5. до 9. ноември. График!

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 5 – 9 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа:

Община Бобов дол  

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХІV-234, кв. 23

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Новоселяне

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бабино

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бабинска Река: Іх-59

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Голема Фуча

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, кв. 23, УПИ Іх-252

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв. 2

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча: 44

На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол: 009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I, кв. 51, Цар Симеон

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол: Иван Вазов, Малчика, Свилен Русев

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долистово: I-89, кв. 25, ХII-257, кв. 19

Община Бобошево  

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв. 11, ХII, кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Висока Могила: Мильов Рид

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Доброво: VІ-293, кв. 20

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: местност Мело

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скрино: 116

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, кв. 15, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, кв. 21

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, кв. 17, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 05.11.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: Кокиче

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боровец: II-259, кв. 14, XVIII-263 кв. 14, УПИ-І

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, кв. 50

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крайни Дол: ХIх-51

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мурсалево: 200002, 244, кв. 12, III- 279, V-688 кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, кв. 15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Фролош

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Христо Ботев

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі, кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, кв. 8, Іх - кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , кв. 70, УПИ VIII кв. 10

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 46. 10, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I , кв. 74, III, кв. 125, LxxVі, кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, кв. 74, XV-2268, кв. 44, Ііі-3071, кв. 120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Под Селото, местност Света Вода, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рила, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Св. Илия, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 06.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Дупница: 68789. 25. 34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Свети Иван Рилски, Свобода

На 06.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Дупница

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Неофит Рилски

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 46. 10, 65365. 602. 602, III, кв. 125, XV-2268, кв. 44, Ііі-3071, кв. 120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Под Селото, местност Света Вода, Момина Сълза, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рила, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Св. Илия, Света Богородица, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Явор

На 07.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: Страхил Войвода

На 07.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: I, кв. 79, 68789. 17. 76, I, кв. 124 Ж. П Гара, I, кв. 79, Ііі, кв. 95, Андон Величков, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Батак, Бисеров, Бистрица, Булаир, Васил Левски, Велико Търново, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Елисавета Багряна, Жп Гара Приемна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кресна, Лоза, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Пазарна, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Поп Харитон, Преслав, Прогона, Пролет, Раковска, Родопи, Руен, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, УПИ I, кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, кв. 79, УПИ II - 449, кв. 1911, УПИ І, кв. 78, УПИ Ііі, кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Черковна, Шейново, Южен, Яворов

На 07.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 484, 68789. 23. 413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет и Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, махала Гиздова, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, кв. 109, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 07.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, кв. 20, УПИ ХІV

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик: XXII-98, кв. 10

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово: Ix-25, кв. 9, IХ-179, кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, кв. 39

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: ХІХ-164, кв. 12, III-21. кв. 4, Парцел ІV-485, кв. 13

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 09.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, XxxIV-6620, кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 09.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, I, кв. 124 Ж. П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, местност Караболюка, местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Разметаница, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов

На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

Община Кочериново  

На 05.11.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Пороминово: 26073, II-376, кв. 9, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вела Пеева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Опълченска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, Христо Ботев, Цар Крум, Шипка, Юри Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стоб: VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Георги Бачков, Гладно Поле, Доктор Петър Берон, Дунав, Здравец, Здравец, Иван Лапев, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Крали Марко, Лале, Лале, Лоза, Марек, местност Драките, местност Драките, Мир, Младост, Плиска, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, Три Могили, УПИ-Хі-72, кв. 60

Община Кюстендил  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, България, Велбъжд, Вола, Вола, Врабча, Гаров Площад, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Георги Цариградски, Гороцветна, Гоце Делчев, Гургулят, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Добри Чинтулов, Дондуков, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Земен, Ивайло, Иван Шишман, Иглика, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Искър, Йосиф Ковачев, Калосия, Калоян, Козлудуй, Козлудуй, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Липа, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Македония, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Обект 38 ТП Езерата, Оборище, Овощарска, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Скобелев, Соволска, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Сухи Бунар, Тодор Ангелов - Божаната, Трайко Китанчев, Траянова, Три Уши, Търговска, Узунов, ул. Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Петър, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цветна Градина, Църноок, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа, Вола, Драгомир, Ефрем Каранов, Октомврийска Революция, Раковски, Столетов, Хаджи Димитър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 06.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: Оборище

На 06.11.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Раждавица

На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 06.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, България, Велбъжд, Вола, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Георги Цариградски, Гороцветна, Гоце Делчев, Гургулят, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Добри Чинтулов, Дондуков, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жданов, Земен, Иван Шишман, Иглика, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Искър, Калосия, Калоян, Козлудуй, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Липа, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Овощарска, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Скобелев, Соволска, Столетов, Сухи Бунар, Тодор Ангелов - Божаната, Трайко Китанчев, Траянова, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Петър, Цар Симеон 1-ви, Цветна Градина, Църноок, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Бобешино

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гурбановци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кутугерци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кършалево

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, мах

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd