Наградиха най-успешните каратисти на КК "Шурикен" и ШКК "Шампион"

Снимки: личен архив

Една от най-успешните години за КК "Шурикен" приключи с тържество, на което присъстваха над 80 деца от 4 до 18 годишна възраст.

Кюстендилският клуб за пореден път се класира на 2-ро място в комплексното класиране в Българската национална федерация  по олимпийско карате с  23 златни, 17 сребърни и 36 бронзови медала.

Общо 76 медала спечелиха каратеките от Национални първенства и Национална купа и над 400 медала и 30 купи от всички състезания през годината.

По време на тържеството бяха наградени и най-успешните каратисти на двата клуба -  КК "Шурикен" и ШКК "Шампион" . Наградите бяха купи, спортни обувки и парични премии.

Треньорският екип благодари на всички каратеки  за положените усилия, упорития труд и спечелените медали, за всички постижения в карате до с пожелание за весели празници.