"Пирин" с отлична победа над "Локомотив" - София

Снимка: ОФК "Пирин"

ОФК "Пирин" се понрави на феновете с добра победа с 1:0 над ФК "Локомотив" - София. Орлетата играха стегнато и дисциплинирано през целия мач и заслужено се поздравиха с добър резултат за самочувствие.

Първото полувреме започна само с една промяна от стартовите състави в предходните два контролни мача, като в нападение оперираше новото попълнение Иван Вълчанов. До сериозни голови опасности не се стигна, освен няколко корнера за гостите и две опасни центрирания за "Пирин".

През втората част за "Пирин" в игра се появи конгоанецът Глори Антони, който застана на позиция в средата на терена. Първи мач в контролите записа и Владислав Златинов.

Именно те двамата бяха виновниците за попадението на орлетата, като Антони пусна отличен пас към деветката на "Пирин", а той не сгреши, пускайки топката покрай вратаря на гостите.

В края на мача локомотивци нанесоха няколко последователни удара от близка дистанция, което бяха и най-добрите им положения за целия мач.
Следващата контрола за "Пирин" отново е в Благоевград, идващата сряда, когато е домакинството над ФК ЦСКА 1948.