Левски си осигури преднина пред Пирин с 3:0 (СНИМКИ)

Снимка: Infomreja.bg

ИНФОМРЕЖА в центъра на "врящото гърне".

Така може да се определи мачът между Пирин и Левски, който завърши снощи в 23:00 ч.

Домакините не успяха да отбележат точка. Двубоят завърши с 3:0 за Левски.

Според анализатори причината за победата се дължи на новия треньор на софийския отбор.

Мапуку бе също в центъра на събитията. Той реализира и трите гола за Левски.

В  74-ата, 80-ата и 90-ата минута на играта конгоанецът нажежи обстановката.

В същото това полувреме Пирин вече бяха лишени от един играч заради червен картон - Сандев.

Съдята Николай Йорданов бе обвинен в нечестно съдийство от феновете на Пирин.

Много разочаровани от накланянето на резултата към противниковия отбор напуснаха скамейките към края на мача.

В сектора на гостите имаше около 900 човека, който през втората част от играта пуснаха димки, но това не попречи на футболистите.

Агитката на Пирин също подкрепи любимия си отбор с много песни.

Феновете не забравиха да припомнят на левскари за загубата от Хайдук Сплит.