ФК „Кюстендил“ загуби от "Пирин" - Разлог с 0:1

Снимки: Infomreja.bg

Милош Стоянов донесе първи успех в Трета лига за гостите

Неприятно поражение допуснаха играчите на ФК "Кюстендил" у дома, в мач от четвъртия кръг на Трета Югозападна лига.

На стадион "Осогово" те отстъпиха с 0:1 на "Пирин" - Разлог, за който това пък бе първа победа за сезона.

Единственото попадение падна в средата на второто полувреме, когато Милош Стоянов засече с глава центриране и направи вратаря на домакините безпомощен.

Домакините не успяха да стигнат поне до равенството в оставащото до края на мача време, въпреки че имаха този шанс.

Първо Александър Александров уцели гредата, а секунди преди края топката мина на сантиметър над напречната греда.

Вече във второ поредно домакинство ФК "Кюстендил" не успява да зарадва своите фенове.

Въпреки горещото време близо 400 зрители бяха дошли на стадион "Осогово", да подкрепят играчите на Николай Николов.

За сметка на това кюстендилци пък имат две победи като гост.

След изиграни четири кръга тимът на ФК "Кюстендил" заема 5-о място със 7 точки.

В следващия кръг отборът гостува на 31 август, събота от 18 часа на "Перун"- Кресна.