Мартин Димитров отново с медал от бяганията

Мартин Димитров и Владимир Табаков, снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Състезателят на клуб „Пауталия” Мартин Димитров спечели бронзов медал на 400 метра гладко бягане от Държавното първенство по лека атлетика за момичета и момчета до 16 години. При стартиралите 29 състезатели, с резултат 54.13 секунди Мартин записа шесто време на финала. Треньор на кюстендилеца е Владимир Табаков.

Юлияна Димитрова се класира на 4-то място на финала на 400 метра при момичетата с време 63.09 секунди. Възпитаничката на треньора Вергил Анастасов зае 6-то място в скока на височина с резултат 140 см. Още едно престижно класиране за клуб „Пауталия” постигна Мадлен Рашева. При голяма конкуренция от 112 лекоатлетки в четирибоя, Мадлен зае 5-то място. Тя направи много добри класирания в дисциплините 60 метра, скок на дължина, 60 метра с препятствия и 600 метра гладко бягане. На 25-то място е нейната съотборничка Ивета Милошова.