Къде и кога ще спира токът в Кюстендилска област?

Снимка: Infomreja.bg, архив

Поредни планови прекъсвания на електрозахранването планира ЧЕЗ на територията на област Кюстендил за периода 12. ноември – 16. ноември 2018 г. включително. Ето и графика по общини:

Община Бобов Дол  

На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ Viii-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мърводол

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Циклово

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баланово:   Стопански Двор, Хііі - 329, Кв. 16

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Палатово:   083002

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево:   УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Локвата

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9

На 13.11.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Мало Село

На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:   П-Л Хіv-234, Кв.23

На 14.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 16.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х Кв.49

На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете

На 16.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Паничарево

Община Дупница  

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 12.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Дупница:   Бистрица

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 12.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 12.11.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Дренски Рид, Изгрев, Местност Дренски Рид, Стръмна

На 12.11.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:   Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Младост, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански

На 13.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:   Антим I, Дунав, Македония, Раковска, Свети Иван Рилски, Хан Аспарух, Хан Крум

На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.16.114, XxXIv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 13.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, 68789.23.413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ   Ii, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 13.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, Венелин, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Марин Дринов, Одрин, Патриарх Евтимий, Фенерка, Цар Симеон Велики

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 13.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч./ -  Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 14.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   Никола Малашевски, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол

На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Втори Януари, Отец Паисий, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 15.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.16.114, I,Кв.124 Ж.П Гара, XxXIv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Жп Гара Приемна, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Местност Курт Дере, Милин Камък, Мир, Мир, Никола Малашевски, Оструган, Отец Паисий, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Прогона, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тишина, Тракия, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Тютюнева Долина, УПИ Ii - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Ii, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чаталджа, Черни Връх, Шейново, Южен

На 15.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев

На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 16.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново:   87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил  

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 16.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   Махала Реката

На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Обект 38 Тп Езерата, Одрин, Октомврийска Революция, Охрид, Парчевич, Пауталия, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цар Симеон 1-Ви, Шести Септември, Яворов

На 12.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Ангел Кънчев, България, Врабча, Дондуков, Иван Шишман, Кубрат, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Патриарх Евтимий, Родопи, Цар Крум, Цар Симеон 1-Ви

На 13.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Деветнадесети Февруари, Емануил Попдимитров, Места, Неофит Бозвели, Столетов, Хаджи Димитър, Църноок

На 13.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Оборище

На 13.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Асен Суичмезов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Пиянец, Стара Планина

На 14.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет И Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил И Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 14.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   България, Македония, Раковски, Шести Септември

На 14.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Бузлуджа, Никола Вапцаров, Скобелев

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Берсин

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Неделкова Гращица

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 14.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Бобешино

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Горно Уйно

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Гурбановци

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Коприва

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Кутугерци

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Кършалево

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 15.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Чудинци

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Дождевица

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Радловци

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 16.11.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

Община Невестино  

На 13.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ваксево:   Ленин, Юри Гагарин

Община Сапарева Баня  

На 14.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност&

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2cn