Кюстендилски каратеки с 6 медала от купа „Хасково”

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Възпитаниците на треньорката Диляна Владимирова спечелиха 6 медала - 1 златен, 1 сребърен и 4 бронзови от Национална купа по карате за деца и младша възраст. В Хасково показаха майсторство 261 каретеки от 21 клуба от страната.

При девойки младша възраст Елеонора Ризова зае 1-во място в дисциплината „кумите” в категория + 50 кг. Калоян Средов се окичи със сребърен медал на „ката” и бронзов на „кумите”. Васил Павлов е трети на „ката”, а Изабел Ризова се класира пета на „кумите”.

При децата бронзови медали за Анна Костадинова на „ката” и Максимилян Емилов на „кумите’. Мирослав Ледеров и Благовест Кирилов се класираха на пето място в двете индивидуални дисциплини „ката” и „кумите”.

За младите каратеки на клуб „Мак Доналд” предстоят участия в два международни турнира в Сърбия и Турция.