Кюстендилецът Тодор Настев с два златни медала от "Аранделовац опен"

Снимки: КК "Дарис"

500 състезатели от 41 клуба и 3 държави - България, Сърбия и Унгария участваха в Международния турнир по Олимпийско карате "Аранделовац Опен", който се проведе в Сърбия.

Карате клуб „Дарис“ участва с 4 състезатели, които спечелиха 2 златни и 1 бронзов медал.

Тодор Настев зае първо място в категория 61 кг. кумите при младежите, която за него е нова.

Отборно кумите при кадетите КК "Дарис" също спечели 1-во място, в състав Тодор Настев, Александър Стефанов и Велин Иванов.

Калин Тодоров спечели 3-то място в дисциплината ката индивидуално във възраст 2011 г.

„Добро представяне на състезателите, чакаме следващите турнири, започва активния сезон“, обяви след турнира председателят на клуба Борислав Иванов.