Каратеките от „Шурикен“ с първо място от Ipon Cup в Лесковац

Снимки: КК "Шурикен"

Първо място с 23 златни, 14 сребърни и 12 бронзови медала завоюваха каратеките от КК „Шурикен“ – Кюстендил на международния турнир Ipon Cup 2018 в град Лесковац.

В състезанието участваха 740 състезатели от 34 клуба от Сърбия, Македония и България. КК „Шурикен“ взе участие 31 с каратеки, като по голямата част от тях бяха за първи път на състезание и се представиха отлично.

В крайното класиране Шурикен завърши на първо място и спечели купата на турнира.

Медалисти са: Марио Иванов, Борис Иванов, Деян Миленков, Божидар Сотиров, Георги Матуски, Никол Михалкова, Мартин Василев, Асен Миланов, Александър Митов, Далия Севдали, Янис Гогов, Теодор Котев, Анабел Костова, Красимира Анастасова, Християн Василев, Роберто Христов, Искрен Тодоров, Християн Стоянов, Янислава Йорданова, Васил Здравков, Денис Априлов, Стефан Борисов, Рая Цонева, Йоан Кръстев, Иван Симеонов, Никола Симеонов, Иво Грозданов, Микаела Крумова, Ана-Мария Иванова, Никола Петров и Магдалена Христова.

„Много силно представяне на всички деца, дадоха максимума от себе си и бяха възнаградени за своя труд и желание за победа. Благодарим на всички деца и техните родители, които ги подкрепят. В момента ни предстои Балканско първенство от 30. ноември до 2. декември в Добровник, на което част от националния отбор ще са Янислав Милеков и Андрей Тодоров“, обявиха още от КК „Шурикен“ - Кюстендил.