Ивана Карамфилова отново показа класа

снимка: Дани Асенова, infomreja.bg

Състезателката от клуб „Велбъжд” Ивана Карамфилова се класира на 5-то място на Държавното първенство по художествена гимнастика във Варна. Възпитаничката на треньорката Валя Машова игра без грешка и влезе във финала на топка при девойките младша възраст - „А” категория. В многобоя Ивана Карамфилова зае 18-то място в конкуренцията на 80 гимнастички от страната.

Девойките младша възраст на „Велбъжд” в отборното класиране са на 13-та позиция, като своя принос за достойното класиране даде и Надя Страхилова.

Отборът на девойките старша възраст на кюстендилския клуб в състав - Десислава Илиева и Елена Близнакова, заеха 10-то място. В индивидуалната надпревара Десислава Илиева се класира десета в многобоя.

Грациите на „Велбъжд” ще участват на 28-ми май в международния турнир по художествена гимнастика, организиран от клуб „Академик” /София/.