От днес Европа е футбол

Дългоочакваният старт на поредния голям футболен форум най-после дойде.

Двадесет и четири европейски държави ще се борят за най-престижното отличие на стария континент. 

Всички фенове имат своите претенции, фаворити и любимци, но накрая шампион ще бъде само един отбор.

Световноизвестната букмейкърска къща Sportingbet също предлага своите три фаворита, като най-малки коефиценти и съответно най-големи шансове за титлата имат отборите на домакина Франция с 3.75, Германия с 5 и Испания 6. Естествено, не са за подценяване Англия, Италия и Белгия.

За скрити фаворити се броят Хърватска и Португалия. 

 

Ето кой мач по коя телевизия ще гледаме мачовете от първенството:

 

10 юни от 22 часа: Франция – Румъния по БНТ1/БНТ HD и по Нова и Диема Спорт

11 юни от 16 часа: Албания – Швейцария по БНТ1/БНТ HD

11 юни от 19 часа: Уелс – Словакия по БНТ1/БНТ HD

11 юни от 22 часа: Англия – Русия по Нова и Диема Спорт

12 юни от 16 часа: Турция – Хърватия по БНТ1/БНТ HD

12 юни от 19 часа: Полша – Северна Ирландия по Диема и Диема Спорт

12 юни от 22 часа: Германия – Украйна по БНТ1/БНТ HD

13 юни от 16 часа: Испания – Чехия по БНТ1/БНТ HD

13 юни от 19 часа: Ейре – Швеция по БНТ1/БНТ HD

13 юни от 22 часа: Белгия – Италия по Нова и Диема Спорт

14 юни от 19 часа: Австрия – Унгария по Диема и Диема Спорт

14 юни от 22 часа: Португалия – Исландия по БНТ1/БНТ HD

15 юни от 16 часа: Русия – Словакия по Диема и Диема Спорт

15 юни от 19 часа: Румъния – Швейцария по Диема и Диема Спорт

15 юни от 22 часа: Франция – Албания по БНТ1/БНТ HD

16 юни от 16 часа: Англия – Уелс по БНТ1/БНТ HD

16 юни от 19 часа: Украйна – Северна Ирландия по БНТ1/БНТ HD

16 юни от 22 часа: Германия – Полша по Нова и Диема Спорт

17 юни от 16 часа: Италия – Швеция по Нова и Диема Спорт

17 юни от 19 часа: Чехия – Хърватия по Диема и Диема Спорт 2

17 юни от 22 часа: Испания – Турция по БНТ1/БНТ HD

18 юни от 16 часа: Белгия – Ейре по Нова и Диема Спорт

18 юни от 19 часа: Исландия – Унгария по БНТ1/БНТ HD

18 юни от 22 часа: Португалия – Австрия по Нова и Диема Спорт

19 юни от 22 часа: Швейцария – Франция по БНТ1/БНТ HD

19 юни от 22 часа: Румъния – Албания по Диема и Диема Спорт

20 юни от 22 часа: Русия – Уелс по БНТ1/БНТ HD

20 юни от 22 часа: Словакия – Англия по Нова и Диема Спорт

21 юни от 19 часа: Украйна – Полша по БНТ1/БНТ HD

21 юни от 19 часа: Северна Ирландия – Германия по Диема и Диема Спорт

21 юни от 22 часа: Хърватска – Испания по БНТ1/БНТ HD

21 юни от 22 часа: Чехия – Турция по Нова и Диема Спорт

22 юни от 19 часа: Исландия – Австрия по БНТ1/БНТ HD

22 юни от 19 часа: Унгария – Португалия по Диема и Диема Спорт 2

22 юни от 22 часа: Италия – Ейре по БНТ1/БНТ HD

22 юни от 22 часа: Швеция – Белгия по Нова и Диема Спорт

25 юни от 16 часа: Първи осминафинал по БНТ1/БНТ HD

25 юни от 19 часа: Втори осминафинал по Диема и Диема Спорт

25 юни от 22 часа: Трети осминафинал по БНТ1/БНТ HD

26 юни от 16 часа: Четвърти осминафинал по Нова и Диема Спорт

26 юни от 19 часа: Пети осминафинал по БНТ1/БНТ HD

26 юни от 22 часа: Шести осминафинал по Нова и Диема Спорт

27 юни от 19 часа: Седми осминафинал по БНТ1/БНТ HD

27 юни от 22 часа: Осми осминафинал по Нова и Диема Спорт

30 юни от 22 часа: Първи четвъртфинал по БНТ1/БНТ HD

1 юли от 22 часа: Втори четвъртфинал по Нова и Диема Спорт

2 юли от 22 часа: Трети четвъртфинал по БНТ1/БНТ HD

3 юли от 22 часа: Четвърти четвъртфинал по Нова и Диема Спорт

6 юли от 22 часа: Първи полуфинал по БНТ1/БНТ HD

7 юли от 22 часа: Втори полуфинал по Нова и Диема Спорт

10 юли от 22 часа: Финал по БНТ1/БНТ HD и Нова и Диема Спорт

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода ae5