Хеттрик на Цветелин Якимов зарадва „Бузлуджа” - „Бузлуджа” – „Малеш” /Микрево/ 3:2

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

В равностоен мач на ст. „Странджата” юношите старша възраст на „Бузлуджа”, водени от треньора Николай Николов постигнаха ценна победа с 3:2 над „Малеш” /Микрево/. Капитанът на кюстендилския тим Цветелин Якимов отбеляза хеттрик и зарадва своите съотборници. Головата серия в мача бе открита в 16-та мин. – 1:0, но гостите успяха да изравнят чрез Бранимир Парангелски в 37-та мин. – 1:1. В края на полувремето отново Якимов изведе „Бузлуджа за 2:1.

След почивката двата отбора организираха последователни атаки към вратите. В 60-та мин. Венелин Малинов се разписа за 2:2, а малко след това футболист на „Малеш” удари и напречната греда. Победният гол за „Бузлуджа” отбеляза Цветелин Якимов, прибавяйки ценни точки към актива на отбора.

Състав: Кристиян Георгиев, Владислав Георгиев, Борислав Кирилов, Кристиян Точев, Анатоли Аначков, Анатоли Славчев, Цветелин Якимов-кап., Денис Иванов, Милен Христов, Алекс Владимиров, Димитър Крумов и смените: Любослав Александров, Васко Николов и Васил Пархоменко.

Главен съдия: Владимир Владимиров с асистенти Димитър Стоилов и Емил Манасиев. Дежурен делегат: Огнян Пешев.

В следващия 10 кръг на 02.11. /сряда/ от 14.30 ч. „Бузлуджа” гостува на „Септември” /София/.