Тежка загуба за "Пирин", близо ли е В група за отбора?

Снимка: Infomreja.bg

"Пирин" загуби един от важните си мачове за сезона, след като орлетата не успяха да победят "Кариана Ерден", и така влязоха в зоната на изпадащите отбори.

Зелените поведоха с един гол в 16-ата минута, след като при центриране Стоев бе точен с глава от близо.

Само 5 минути по-късно, гостите се върнаха в мача с изравнително попадение от дузпа на Дичев.

Димитър Георгиев от гостите препарира защита и вратар в зелено само пет минути по-късно за 1:2. В следващия час игра залените стигаха до мелета пред вратата на "Кариана", но отлични изяви на стража им Станев буквално отказаха нападателите на "Пирин".

В следващия мач пиринци гостуват на "Струмска Слава Радомир".

Загубата на орлетата разгневи публиката, която влезе в словесен двубой с треньора на "Пирин", който също показа емоциите си.

На стадиона звучаха скандирания като: "Оставка" и "Само точка ни дели от В група".