График! Спират тока от 5. до 9. ноември в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 5 – 9 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа:

Община Банско  

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гостун

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Места: І-92 кв. 6

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, кв. 13, Vііі-34 кв. 13

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Банско: Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Банско: Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Симеон Молеров, Стара Планина, Тодорин Връх, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес

Община Благоевград  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, местност Бодрост, местност Добро Поле, ПИ №001451

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Покровник: махала Равначка

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, кв. 10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв. 17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка махала , махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Палански Валог, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, УПИ IV-220, кв. 8

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, кв. 5

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, Орбита, Славово, Струма

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол: Стопански Двор, Чекуро

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Арсовото, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Телкиево Дере, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ III-63, кв. 5

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: 14-ти Полк, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, местност Чукито, Мир, Орбита, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски, Струма

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, Стопански Двор, УПИ IV-220, кв. 8, Чекуро

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: Ix-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, УПИ VI-465, кв. 27, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цигларката

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220, кв. 8

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: 180, местност Беглика, Под Училището, път № 106

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Обнова: Ив. Вазов

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207, кв. 13, УПИ V-74, кв. 5

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв. 28, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Покровнишко Шосе, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дебочица

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 09.11.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Струга, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев  

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв. 22

На 06.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 по плана на с. Беслен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Драма, Дунав, местност Мочура, Царица Йоана

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: местност Маноле

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, X-551, кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 07.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Серес, Симеон Радев, Солун

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 07.11.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Марчево: Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: извън регулацията

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Марчево: 047096 По Квс на С. Марчево

Община Кресна  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Главен път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Влахи: Драколово

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Сандански

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Кресна: Главен път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 05.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село

Община Петрич  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово: Реката

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: местност Бахчите, Местост Марковица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв. 7, Хр. Ботев

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Старчево

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопе

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 7jk