График! Спират тока от 16. до 20. юли в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

Община Банско  

На 18.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Банско:   Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Кръсьо Асенов, Местност Герачини Улици, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Митрополит ПИмен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Орце Попйорданов, Панайот Хитов, Пере Тошев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 18.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Банско:   Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Благоевград  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:    УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17,  УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Полковник Димов, Тодор Александров

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432, Айдарово, Кучкудерска Нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката,  УПИ IV 87,  УПИ-ХІ218 Кв.21, Чуката

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Будишка

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Менча Кърничева, Местност Международно Шосе, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

Община Гоце Делчев  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане,  УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:   253

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Местност Мочура

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   Местност Маноле

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028,  УПИ-V, Кв.2

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:   VІ-138, Кв.10, ІХ-108

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:   262

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 16.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Бивш Завод  Деспина

На 16.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка -  УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ. Гърмен

На 17.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 17.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Стрелбището

На 18.07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Дунав, Ул.Дунав Вх.Б Бл.21

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028, 28028,  УПИ-V, Кв.2,  УПИ-V, Кв.2

На 18.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Неуточнен Адрес

На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Атанас Тешовски, Булаир, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Добруджа, Кв.149  УПИ VІІІ-1228, Охрид, Стара Планина, Тодор Каблешков

Община Гърмен  

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета

На 19.07.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Марчево:   Ст 19 ТП Марчево 2

На 19.07.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   извън регулацията

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марчево:   047096 По Квс на с. Марчево

Община Петрич  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Атанас Маджаров, Истра, Каймак Чалан, Марица, Марица, Местност Грамадите, Папульо, Рокфелер, Свобода, Софрони Врачански,  УПИ VІ-374,Кв.351, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Самуил, Черно Море

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Богородица

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин,  УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, ПИрин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Старчево:   XVI-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич,  УПИ II, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Чучулигово:   Чучулигово

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Яково

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия,  УПИ І,Кв177 А

На 18.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, Ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

Община Разлог  

На 16.07.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Занаятчийска, Изток, Илийска, Искър, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Цар Калоян, Шаркьой, Шипка, Явор

На 17.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

На 17.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Баница, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Възраждане, Георги С Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Изворите, Изток, Иконом Никола Ангелов, Иларион Макариополски, Калиново, Каракьой, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Родопи, Св.Климент Охридски, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодорица Попова, Х|X  Кв. 79, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река, Шейново, Яне Сандански

На 19.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Сандански  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:   Димитър Икономов, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Смилово

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 16.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, СкоПИе

На 17.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Иван Козарев, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Методи Христов, Мир, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Явора

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Катунци:   Георги Сава Раковски

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Яново

На 17.07.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Лебница

На 17.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лозеница:   Джигерица

Община Сатовча  

На 18.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Жижево:   273

Община Симитли  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:   Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Крупник, Ленин, Малчика, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Искра, Кв.Ораново, Ливадите, М.Драката, М.Дрънкалица, М.Ливадите, Местност Стария Андък, Ораново, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Септемврийска, Симитли, Симитли, Славянска

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Тросково:   Баров Път, Местност Ливадище

Община Хаджидимово  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети

На 18.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Хаджидимово:   І-319, Кв.81, Баба Тонка, Димо Хаджидимов, Климент Охридски, Македония, Места, Младост, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Димитър, Спартак, Стопански Двор, Трети

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g