График: Прекъсвания на тока в Кюстендилско

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 февруари – 3 март включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа:

Община Бобов дол  

На 26.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 26.02.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Стопански Двор

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25,Кв. 9, Iх-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв. 39

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:30 - 15:00 ч./ -  Пиперево

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Фролош

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровец: II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайни Дол: III-33,43,Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244,Кв. 12, II-353,Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

Община Кочериново  

На 01.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244,Кв. 12, II-353,Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Каменичка Скакавица: Сребърно Коло

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Богослов: местност Ръжеве

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Горна Брестница: Кортин Дол

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Гърляно: IV-111,Кв 22, Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Доло, местност Смоквата, Руен

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Жиленци: Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Крум Зарев, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе

На 25.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Боровец, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Добрич, Добруджа, Еделвайс, Запад, Здравец, Изгрев, Йордан Захариев, Йордан Йовков, Калосия, Колуша, Любчо Кечев, Македония, Мария Грубешлиева, местност Гола Велика, Млада Гвардия, Осоговска, Петко Войвода, Петър Ников, Професор Асен Василев, Професор Георги Паспалев, Ракла, Румена Войвода, Сенокос, Славянска, Студен Кладенец, Теменужка, Тинтява, УПИ I Кв. 385 ул. Цар Освободител, Филип Тотю, Харалампи Митев, Цар Освободител, Черешово Топче, Черна Река, Шипка

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетинци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трекляно: махала Центъра

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дождевица

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908,Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радловци: IV-132, Кв. 12

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163,Кв. 28, УПИ-XVII-494,Кв. 14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Индустриална

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Гаров Площад, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 01.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Вратца: махала Гаджалска, махала Ливадска, махала Рекалска

На 01.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Жиленци: махала Мазнево

На 01.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Гургулят, Иларион Макариополски

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано: местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: местност Влахов Дол, местност Динката, местност Кандило, Могилата, Спартак

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Лозно: Стрелбището

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 7jk
loading...