График! От днес до 29. юни спират тока в Благоевградско

Снимка: Infomreja.bg

Община Банско  

На 25.06.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Валевица, местност Грамадето, Найден Геров

На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Банско:   местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Банско:   местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Гостун

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Обидим:   000024 ЕККТЕ 53059, местност Долене

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   VІІІ-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 28.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Банско:   местност Рупчовец

На 28.06.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 12:50 - 13:15 ч./ -  Добринище:   Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

Община Белица  

На 26.06.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   І-500, Кв.35, Втора, Девета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста

Община Благоевград  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала  Брезово, махала  Брезовска, махала  Милово Тп Милово, махала  Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, махала  Буровци, махала  Горни Двояци, махала  Долни Двояци, махала  Михтарци, махала  Мъртвако, махала  Новоселци, махала  Панчовци, махала  Пържово, махала  Стойковци, махала  Тачовци, махала  Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала  Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци:   местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 25.06.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Будишка

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Райко Даскалов, Тракия

На 25.06.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Еленово, Хвойна

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Промишлена Зона

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бучино:   Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала  Каракачанка, махала  Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала  Тасковска

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Българчево:   местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дренково:   махала  Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:   местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Гръчка махала , махала  Гелинска, махала  Мазневци, махала  Нединска, местност Палански Валог

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Рилци:   УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката

На 25.06.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, махала  Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала  Брезово, махала  Брезовска, махала  Милово Тп Милово, махала  Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 26.06.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Покровник:   3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, местност Международно Шосе, Тодор Александров

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Димитър Талев, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Полигона, местност Река Струма, Огражден, Петко Р.Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   местност Кантона, При Полигона

На 26.06.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Промишлена Зона

На 26.06.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, 04279.629.76, VII - 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.26, УПИ Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Опитно Поле, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Шейница, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш.24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Гръчка махала , местност Палански Валог

На 27.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Миладинови, Менча Кърничева

На 28.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Благоевград:   Иван Гарванов, Климент Охридски, Люляк, Малешево, Осогово

Община Гоце Делчев  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добротино:   4043, Сарп Дере;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028, 28028, УПИ-V, Кв.2, УПИ-V, Кв.2;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:   253;  Гоце Делчев:   Драма, местност Мочура;  Гърмен:   местност Маноле;  Долно Дряново;  Копривлен:   Неуточнен Адрес;  Крибул:   262;  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10, Іх-108;  Ново Лески;  Теплен;  Хаджидимово:   Мержането;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Илия Батаклиев, местност Стрелбището, местност Текето, Панаирски Ливади, Ръждавица;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   местност Стрелбището;

На 27.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Кирил и Методий, Одрин, Петър Сарафов, Скопие, Тодор Каблешков;

На 27.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л.Каравелов, Лаборатория Пролаб, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен;  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Хвостяне:   28028, УПИ-V, Кв.2;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Село Ореше, Общ Гърмен:   Село Ореше, Общ. Гърмен;

На 28.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин;

На 29.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;

Община Гърмен  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница:   Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново:   048031, Втора, Двадесет и Седем, М.Селища, М.Тръне, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

Община Кресна  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Горна Брезница:   Іі-90 Кв.11

Община Петрич  

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баскалци

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Местост Марковица

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Изток, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Марица, Осогово, Осогово, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Просвета, Просвета, Солунска, Софрони Врачански, Стопански Двор, Струма, Тетово, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХІІІ, Христо Чернопеев, Цар Самуил, Черно Море, Явор

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:   Капсиди

На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Митрополит Герасим, Полковник Дрангов, Тома Митов, Цар Борис III, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   местност Омондрос

На 27.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Свобода

На 27.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   местност Зиче, местност Конгоро, Хижа Беласица

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, до МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, местност Чалтията

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Камена:   Динко

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Скрът:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Георги Раковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен път Е-79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драва, Драва, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Заводска, Заводска, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Марица, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Свобода, Стадион, Струма, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Капитан Никола Парапанов, Места, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Рокфелер, Цар Борис III

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Кромидово:   Реката

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 28.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Княз Борис I

На 28.06.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Баучер, България, Бяло Море, Васил Кънчев, Гоце Делчев, Д-Р Асен Златаров, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Христо Ботев, Яне Сандански

На 28.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:   местност Селището, Под Черквата

На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беласица:   Беласица, Васил Левски, Девети Май, Дермено, Динк Махле, Крали Марко, местност Горни Парници, Мраморница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Вишлене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Рибница

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгуш

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дреновица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Зойчене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кукурахцево

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Право Бърдо

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чурилово

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чуричени:   000248, местност Куково

На 29.06.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   местност Бахчите, Местост Марковица

Община Разлог  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско:   Цар Симеон

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баня, Общ. Разлог:   местност Кривосер

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог:   Баба Магдалена, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 26.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, местност Бетоловото, местност Катарино, Св.Климент Охридски

На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Кокиче, Минно Селище

На 26.06.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

Община Сандански  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горно Спанчево

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лиляново

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 25.06.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Мелник:   Идентификатор 47754.501.182.1.6, Мелник, Неуточнен Адрес, УПИ 1 Кв. 19

На 25.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:   Р-Н Опитна Станция

На 25.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:   Свобода

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала , Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враня

На 26.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница:   Кънлийца, местност Чуката

На 26.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Боровец, Братя Миладинови, Вела Пеева, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Шопов Гроб, Първи Май, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Виногради

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 27.06.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Левуново:   019012, Беласица, Георги Сава Раковски, Девети Май, Изгрев, Йорданка Николова, Кочо Лютата, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Стефан Караджа, Чавдарци

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Дамяница:   034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Ново Делчево:   033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сандански:   местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 27.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Левуново:   VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети Май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Кара

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xf