График на общините! Спират тока от 23. до 27. юли в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

Община Банско  

На 24.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./  Банско:   Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, Местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 25.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   Банско:   Местност Грамадето

На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  Добринище:   Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, иван Вазов, иван Галчев, иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./  Добринище:   Георги Димитров, иван Галчев

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   Места:   І-92  кв.6

На 26.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./  Обидим:   Местност Долене

Община Благоевград  

За периода 23-24.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 23.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   Благоевград:   04279.621.103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

За периода 23.07-27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен итов, Бистрица, Братя иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, иван Гарванов, илинден, искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Андрей Ляпчев, Броди, Освобождение, Пейо К.Яворов, Питу Гули, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   Благоевград:   Асен итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 23.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./  Благоевград:   Бодрост, Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Шар Планина

За периода 24.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 24.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90,Кв.125

На 25.07.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш

На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   Благоевград:   Владо Черноземски, Генерал Тодоров, иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан иванов, Сан Стефано, Цар Симеон

На 26.07.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   Благоевград:   Местност Бачиново, Стефан Стамболов

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Благоевград:   Ул..Скактопара

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Дебочица

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Мощанец:   XVI-122,123, кв. 14, извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, кв. 6

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Обнова:   ив.Вазов

На 26.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ  II-207,Кв.13, УПИ V-74, кв.5

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  Покровник:   3-ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 27.07.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./  Покровник:   3-ти Март, Ленището, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

Община Гоце Делчев  

На 24.07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./  Баничан:   Бахчите, Пръдлището, УПИ III, кв.31, УПИ-Іv-270, кв. 28

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   Горно Дряново:   029032 - М.Дяново

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Гоце Делчев:   Долно Броди, Дунав, илия Батаклиев, Николай Добрев, Паоло Ленц

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Гърмен:   Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Дебрен:   033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън Регулация Пи 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Дъбница:   055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Ковачевица:   кв.23, УПИ ІV

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Копривлен:   142159, Неуточнен Адрес

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Лещен:   УПИ  II - 273

На 25.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Марчево:   042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс На С. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./   Марчево:   Канина

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./   Огняново, Общ. Гърмен:   034075, ||-42, кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Осиково, Общ. Гърмен

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Рибново:   048031, ІІІ-966, кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Скребатно

Община Гърмен  

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Гърмен:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

Община Петрич  

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./  Богородица

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  Дреново, Общ. Петрич

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, иглика, илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 23.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, иван Вазов, извън Регулацията, илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Кърналово:   Г.Димитров

За периода 23.07 - 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Кърналово:   Местност Фабриката

На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:00 ч./   Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън Регулация, извън Регулацията, искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън Регулация, извън Регулацията, искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 24.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:00 ч./ Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, иван Апостолов, ильо Войвода, искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, иван Апостолов, ильо Войвода, искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 24.07.2018 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Даме Груев, Места, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Цар Борис III, Яне Сандански

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Даме Груев, Места, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Цар Борис III, Яне Сандански

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Атанас Маджаров, Беласица, Братя Миладинови, Брегалница, България, Васил Кънчев, Градска, Даме Груев, Ел-Тепе, Здравец, Зиче, истра, Каймак Чалан, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Марица, Местност Бухото, Местност Грамадите, Местност Зиче, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Отец Паисий, Папульо, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, УПИ VІ-374,Кв.351, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил, Явор

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар иван Шишман

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Старчево:   XVI-8, кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ  II, кв.11, Солун, Тафтинка

На 25.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  Чучулигово:   Чучулигово

На 25.07.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./  Яково

Община Разлог  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Баня, Общ. Разлог:   III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ XIX-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън Регулация С.Баня, извън Регулацията

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./  Бачево:   Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор 

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 24.07.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Годлево

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Горно Драглище:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./  Горно Драглище

На 25.07.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./   Горно Краище

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  Добърско

На 25.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   Долно Драглище:   026036, УПИ IX  219 Кв 42

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Елешница, Общ. Разлог:   9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, иван Вазов, имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, Единадесета, извън Регулацията, Осма, Пета

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Александър Стамболийски

На 26.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./   Разлог:   Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К.Яворов, Преображение, Св.Климент Охридски, Х|X  кв. 79, Шейново, Яне Сандански

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./   Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./  Разлог:   Местност Перивол

На 26.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  Разлог:   Христо Ботев, Цар Самуил

На 26.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  Разлог

Община Сандански  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Калейца:   Анска

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Калейца:   Анска

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч./   Поленица:   Бангеица

На 24.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, индже Войвода, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Одрин, Пазара, Пелистер, Пирин, Р-Н Поленишки Път, Свети Врач, Свобода, Свобода, Свобода, Солунска, Цар Самуил, Шар Планина

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Панайот Волов, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Целипут

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 24.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./   Сандански:   Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 24.07.2018 г. /13:15 - 14:30 ч./   Сандански:   Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар иван Асен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  Сандански:   Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

Община Сатовча  

На 24.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   Слащен:   Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон

На 24.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина

На 27.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./   Туховища:   382

На 27.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   Туховища

Община Симитли  

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./   Градево:   Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./  Градево:   Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./  Долно Осеново:   291, кв. 9,  II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./   Полето:   026023, кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв.2, УПИ-I, кв.21

На 24.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./   Симитли:   ІІ-760 кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, иван Козарев, искра, кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 25.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  Симитли:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

Община Хаджидимово  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./  Тешово:   УПИ-IV-106

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   Тешово

Община Якоруда  

На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  Якоруда:   Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g