Гол след гол в Симитли

Отборът на Септември Симитли прекъсна серията от мачове без победа, като надигра с 5:3 Сливнишки герой. Головата сметка откри Калоян Стоянов, който бе точен от бялата точка в 9 минута. Минута по-късно Огнян Стефанов изравни за гостите от Сливница.

Домакините отново взеха преднина след попадение на Тихомир Костурков, който с далечен удар прати топката във вратата на гостите. До края на първата част Калоян Стоянов оформи своя хеттрик с две попадение в 20-та и 43-та минути.

През второто полувреме головият екшън продължи за радост на публиката на стадиона в Симитли. В 68-та минута юношата на Милан Антонио Михайлов покачи на 5:1, а четири минути по-късно Стефанов отново бе точен за отбора от Сливница. Крайното 5:3 фиксира Иван Димитров.

В Сандански Малеш – Вихрен загуби от Чавдар Етрополе с 1:4, във Видин Бдин победи ФК Банско с 1:0.