Гимнастичките от „Велбъжд” с медали от зоната в София

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

В поредното си състезание излязоха на килима грациите на клуб „Велбъжд”. От Зоновото първенство по художествена гимнастика в София младите гимнастички спечелиха медали в ансамбловите и индивидуалните съчетания.

Ансамбълът за деца до 10 год. от „А” категория се класира на 3-то място в състав: Андреа Карамфилова, Снежана Митова, Ваяна Тихомирова, Кристина Гоцева, Симона Стоилова с треньор Гариела Бурназка.

Ансамбълът - девойки младша възраст от „Б” категория спечели сребърни медали в състав: Надежда Георгиева, Андреа Валентинова, Денислава Шишкова, Ралица Йорданова с треньор Ася Петрова.

Ансамбълът - девойки старша възраст се класира на 1-во място в състав: Мелани Кръстева, Елена Близнакова, Йоана Кадийска, Мирослава Александрова, Калина Кукова с треньор Габриела Бурназка.

В отборно класиране при Деца до10 год. от „А” кат. бронзови медали за Андреа Карамфилова и Кристина Гоцева с треньори Валя Машова и Ася Петрова.

Девойки младша възраст от „Б” кат. са трети - Надежда Георгиева и Андреа Валентинова с треньор Ася Петрова.

Девойки старша възраст от „Б” кат. са със сребърни медали. Първият отбор в състав: Мелани Кръстева и Йоанна Кадийска. Вторият отбор остана с бронза - Калина Кукова и

Деница Кирилова с теньори Габриела Бурназка, Валя Машова и Людмила Кадийска.

В индивидуално класиране при Деца до 10 год. от „А” кат. Андреа Карамфилова спечели бронзов медал с треньор Валя Машова. При Деца „Б” кат. до 10 год. Василена Тодорова се класира на 1-во място, следвана от Гергана Котларска и Рафиела Николова. Треньор - Габриела Бурназка.

При девойките младша възраст от „Б” кат. Надежда Георгиева се класира трета. Треньор - Ася Петрова.

Възпитаничката на треньорката Габриела Бурназка – Мелани Кръстева взе бронзов медал при девойки старша възраст от „Б” кат.