Кметът на Белица стана голмайстор в общинския футболен турнир по случай Рамазан Байрам

Снимки: Община Белица

В разигралия се общински футболен турнир за „Купата на кмета” на новоизграденото игрище  в с. Дагоново, кметът Радослав Ревански изрази спортните си умения с футболната топка и стана голмайстор в отбора на миньорите „Арсенал Медет".

Въпреки спортемнските си умения отборът на миньорите остана на второ място и "Купата на кмета" отиде в ръцете на отбора на „Шампионите” от град Белица.

В празничния футболен турнир взеха участие общо осем отбора: 3 отбора от Белица, 2 отбора от с. Бабяк, 1 отбор от с.Краище, 1 отбор от с. Горно Краище и 1 отбор от с. Дагоново, домакини на срещата.

Атрактивното събитие бе наблюдавано от над 200 запалянковци от цялата община, които възторжено аплодираха и се възхищаваха на голмайсторите и победителите „Шампионите” от Белица.