ФК "Кюстендил" завърши 1:1 у дома срещу "Надежда" Доброславци

Снимки: Infomreja.bg

Близо 700 зрители изгледаха първият официален домакински мач на ФК "Кюстендил" в Трета Югозападна лига, в който играчите на Николай Николов завършиха 1:1 срещу "Надежда" Доброславци.

Въпреки, че домакините създадоха в началото на двубоя няколко опасни атаки, първи до гол стигнаха гостите.

Мартин Истатков изскочи зад отбраната на домакините и прати топката във вратата Хуго Гумейро в 26 минута за 0:1.

В последната минута на срещата домакините, които явно подцениха съперника стигнаха до равенството. Точен за 1:1 бе бразилеца Тиаго Катарино.

В даденото 4-и минутно продължение Кирил Вълов можеше да донесе трите точки на ФК "Кюстендил", но пропусна от чисто положение.

С актив от 4-и точки след първите два кръга, кюстендилският тим има 4 точки и е на шесто място във временното класиране.

В следващия кръг ФК "Кюстендил" гостува на 17 август, събота от 18 часа на "Спортист" Своге.