Шеста поредна победа за ФК „Кюстендил“

Снимка: Infomreja.bg

Представиха играчите от тима официално

Десет дни преди началото на първенството в Трета Югозападна лига, новият член ФК „Кюстендил“ бе официално представен пред феновете.

На стадион „Осогово“ пред близо 400 зрители играчите бяха поименно представени преди да изиграят предпоследната си контрола срещу „Миньор“ Перник.

Капитан на тима ще бъде опитният защитник Ивайло Иванов. За радост на ръководство и дошлите фенове, играчите на Николай Николов записаха шеста поредна победа в изиграните шест до момента проверки.

Футболистите на ФК „Кюстендил“ спечелиха с 3:1 над гостуващия тим и оставиха отлични впечатления.

Домакините откриха резултата в 16-та минута, след като Александър Александров - Аци с прехвърлящ удар направи 1:0.

Гостите от Перник възстановиха равенството в 42 мин., а точен за 1:1 бе Кристиян Слишков.

През второто полувреме кюстендилци доминираха на терена и логично стигнаха до нови попадения. В 57-та мин. Виктор Анастасов покачи на 2:1, а крайното 3:1 оформи Любослав Александров в последната 90-та мин. Последната проверка за ФК „Кюстендил“ е на 3-ти август, събота срещу „Септември“ в Симитли.