Осем са кандидатите за кметския пост в Сандански

Снимка: Infomreja.bg

В битката за местната власт участват 13 партии и коалиции

13 партии и коалиции се регистрираха за участие в местните избори в Сандански. Кандидатите за управник в курортната община са осем.

Досегашният градоначалник - Кирил Котев от ГЕРБ, очаквано ще се бори за втори мандат. Управляващата партия има свои хора и за всички населени места в общината. Ето и пълния състав на листата с кандидати за общински съветници:

  1. Кирил Андонов Котев
  2. Георги Иванов Георгиев
  3. Стоян Борисов Ангов
  4. Петър Василев Додушев
  5. Христо Спиров Мегеров
  6. Стоян Костадинов Стоев
  7. Зорица Тошкова Органджиева
  8. Радостина Кирилова Орманлиева
  9. Калин Тошков Терзийски
  10. Лилия Иванова Варосанска
  11. Катерина Костадинова Тренкова
  12. Величка Иванова Бакърова
  13. Кристиян Кирилов Храсналиев
  14. Янка Петрова Толькова
  15. Сладина Георгиева Ерменкова
  16. Костадин Ангелов Динков
  17. Атанас Стоянов Атанасов
  18. Александър Петров Трайков
  19. Стоян Иванов Костадинов
  20. Димитрина Асенова Митрева
  21. Гергана Иванова Петрова
  22. Илия Георгиев Марчев
  23. Виолина Георгиева Андреева
  24. Емилия Трендафилова Арнаудова
  25. Иван Николов Чалъков
  26. Светослава Живкова Милева
  27. Костадин Танчев Кесаров
  28. Иван Димов Захов
  29. Димитър Звезданов Гацев

Кандидатите за кметове на населени места в община Сандански от ПП ГЕРБ са следните:

Вълково - Кирил Трайков Митрев

Дамяница - Атанас Александров Ангелов

Джигурово - Георги Мирчев Попов

Катунци - Красимир Кирилов Кисов

Лебница - Ваня Христова Бисеринска

Левуново - Методи Георгиев Фетвов

Лешница - Весела Андонова Димитрова

Ново Делчево - Валентин Димитров Апостолов

Петрово - Любомир Георгиев Терзиев

Плоски - Кирил Райчев Катарджиев

Поленица - Гаврил Иванов Цветанов

Склаве - Костадин Георгиев Ангелов

Струма - Янка Иванова Манолска

Бившият депутат Атанас Стоянов се регистрира като кандидат-кмет на община Сандански от ПП "ВМРО-БНД". Той повежда и листата на партията, която също е съставена от 29 кандидати за общински съветници. 

ВМРО има кандидати за кметски наместници във всички сандански села с изключение на Левуново, където няма представител на партията. За Вълково кандидат е Антон Славчев Ханджийски, следван от Вангел Иванов Вълков за село Дамяница. В Джигурово за кметския стол ще се бори Александър Велинов Мицев, а в Катунци - Иван Димитров Коричков.

ВМРО излъчва Славчо Захов Бисерков за кандидат-кмет на Лебница, а за Лешница - Светослав Александров Джоров, следван от Атанас Живков Балкански – Ново Делчево, Иван Насков Атанасов – Петрово, и София Василева Джиджева за село Плоски. В Поленица е регистриран кандидатът Ивайло Руменов Мицев, а в Склаве - Павел Димитров Пъхнев. В село Струма е излъчена Величка Иванова Каталска.

Ето и състава на листата на ПП ВМРО-БНД за община Сандански:

  1. Николай Димитров Шаламандов
  2. Георги Атанасов Панчев
  3. Георги Валентинов Батев
  4. Ивелин Емилов Терзийски
  5. Панчо Любчов Панчев
  6. Илина Борисова Никова
  7. Владимир Огнянов Бабанов
  8. Борислав Георгиев Иванов
  9. Пандо Аспарухов Любенов
  10. Светослав Димитров Иванов
  11. Любомира Георгиева Дончева
  12. Константин Иванов Стаев
  13. Георги Борисов Миталов
  14. Костадин Стоянов Миндов
  15. Васил Димитров Кючуков
  16. Григор Иванов Секулов
  17. Георги Стоянов Великов
  18. Георги Андреев Марков
  19. Атанас Кръстанов Свисов
  20. Никола Стоянов Тимов
  21. Иванка Валентинова Майсторска
  22. Валентин Борисов Станков
  23. Десислава Кирилова Маринова
  24. Румен Петров Карамитов
  25. Лазар Кирилов Джаков
  26. Кирил Кръстев Камберов
  27. Благой Димитров Донушев
  28. Кирил Николаев Николов
  29. Евгени Георгиев Динев

В надпреварата за кметския стол в община Сандански ще участва и Младен Тимчев - заместник-кмет по време на управлението на бившия градоначалник Андон Тотев.Тимчев е и водач на листата за общински съветници на "БСП за България". В нея личат имената не само на партийни членове, но на общественици и технократи, които са симпатизанти на червената партия. Ето и листата на "БСП за България":

1. Младен Стоименов Тимчев

2. Данчо Димитров Симов

3. Николай Илиев Щурков

4. Цветан Пламенов Илиев

5. Методи Менчев Атанасов

6. Жасмина Иванова Анадъмова

7. Васка Стоянова Терзиева-Рачова

8. Румен Бойков Апостолов

9. Николай Стоименов Танчев

10. Веска Кирилова Василева

11. Николай Методиев Методиев

12. Николай Петров Запрянов

13. Димитър Стоименов Вангелов

14. София Андонова Станковска

15. Атанас Илиев Стефанов

16. Петра Атанасова Паткова

17. Юлия Илиева Шунгарова

18. Тодор Георгиев Тетимов

19. Костадин Любомиров Костадинов

20. Кирил Славчев Янчев

21. Славчо Николов Димитров

22. Божана Димитрова Миланова

23. Виолета Кирилова Давидкова

24. Димитър Веселинов Донушев

25. Георги Крумов Глинджурски

26. Димитър Бойков Петков

Партията има свои кандидати за пет от населените места в общината. За Вълково е Виолета Кирилова Давидкова, за Джигурово - Тодор Георгиев Тетимов, за Лебница - Костадин Любомиров Костадинов, за Ново Делчево - Юлия Илиева Шунгарова, и за Петрово - Петра Атанасова Паткова. 

Лидерът на РЗС - Яне Янев, също дава заявка за кметския стол в Сандански. Кандидатурата му е издигната от Местна коалиция "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ" (РЗС,ВОЛЯ). Ето и листата:

  • 1. Яне Георгиев Янев
  • 2. Снежана Любенова Стоянова
  • 3. Александър Красимиров Митрев
  • 4. Георги Иванов Алексиев
  • 5. Костадин Иванов Станоев
  • 6. Симеон Димитров Попов
  • 7. Иван Славчев Подолински
  • 8. Ваня Андонова Подгорска
  • 9. Светослав Драгомиров Христов
  • 10. Бойко Стефанов Каплански
  • 11. Крум Димитров Тренков
  • 12. Асен Николаев Иванов
  • 13. Стоян Борисов Съботанов
  • 14. Величка Евгениева Връмбакова
  • 15. Красимир Костадинов Попов
  • 16. Добромир Иванов Милушев
  • 17. Иво Станчев Ташев
  • 18. Борислав Лазаров Божинов
  • 19. Филчо Павлов Чорбаджийски
  • 20. Димитър Николаев Влахов
  • 21. Рени Иванова Стоянова
  • 22. Христина Димитрова Трайкова
  • 23. Ани Христова Парашкевова
  • 24. Йордан Асенов Геренски
  • 25. Стоян Костадинов Златков
  • 26. Димитър Лазаров Давков
  • 27. Николай Андонов Смиленски
  • 28. Денис Стоянов Цурев
  • 29. Димитър Илиев Стойков

Кандидатите на местната коалиция за кметове на села са: Христо Атанасов Паралинов за Дамяница, Христина Илиева Гергьовска за Джигурово, Филчо Павлов Чорбаджийски за Катунци, Николай Андонов Смиленски за Лешница, Никола Димитров Пантев за Петрово, Добромир Иванов Милушев за Поленица и Иван Илиев Бишков за Склаве.

Останалите кандидати за кметове са Веселин Иванов Янакиев от Радикалдемократическа партия в България, Артемида Младенова Присова от „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), Атанас Илиев Василев от ПП БЗНС и Андон Василев Тодоров от ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА". Ето и останалите листи:

ПП БЗНС

    1. Атанас Илиев Василев

    2. Христо Емилов Ристосков

    3. Илияна Ангелова Илиева

    4. Мария Борисова Гаджева

    5. Таня Огнянова Ризова

    6. Елена Александрова Кадийска

    7. Кирил Иванов Голов

    8. Димитър Стоянов Попов

    9. Василка Славчева Илиева

    10. Елеонора Кръстева Николова

    11. Ивайло Кирилов Попов

    12. Стоян Георгиев Кадийски

    13. Красимир Георгиев Патронев

    14. Росен Костадинов Трендафилов

    15. Ангел Иванов Илиев

    16. Стефка Максимова Георгиева

    17. Огнян Димитров Янкулов

    18. Йордан Илиев Кунцев

    19. Лилия Георгиева Тодорова

    20. Филип Йосифов Николов

ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА

   1. Васил Борисов Клямбов

   2. Андон Василев Тодоров

   3. Цветан Димитров Марков

   4. Захари Симеонов Стоилов

ПП ЕВРОРОМА

1.Тони Димитров Ангелов

2. Христо Евгениев Ашминов

3. Александър Димитров Илиев

4. Евгени Емилов Митев

5. Ивайло Илиев Янев

6. Силвия Тониева Ангелова

7. Живко Стефанов Тодоров

8. Елица Асенова Маджирова

9. Александър Ивов Бакалов

10. Андрей Маринов Славов

11. Ефтим Неделков Методиев

12. Стойчо Филипов Емилов

13. Тодор Симеонов Симеонов

14. Радослав Даринов Стоянов

15. Сузана Емилова Николова

16. Славчо Димитров Димитров

17. Мирчо Димитров Маджиров

18. Киран Миланов Маджиров

19. Сергей Руменов Огнянов

20. Младен Димов Петров

21. Методи Николов Петров

22. Андрей Здравков Борисов

23. Енвер Фадулов Демиров

24. Стоян Методиев Райков

25. Валя Асенова Филипова

ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ

1. Валентин Стойчев Текелов

2. Атанас Илиев Ставрев

3. Илия Георгиев Митов

ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

1. Димитър Любенов Станоев

2. Антон Бориславов Цанев

3. Димитър Любенов Димитров

4. Михаил Емил Златков

5. Илиана Илиева Тонева

6. Атанас Борисов Георгиев

7. Ваня Борисова Младенова

8. Кръстина Георгиева Маринова

9. Йорданка Георгиева Тодорова

10. Тасе Аспарухов Шарков

11. Тодор Борисов Илиев

12. Борис Серафимов Славков

13. Николай Василев Трендафилов

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

1. Явор Иванов Аргиров

2. Румен Иванов Пачов

3. Кирил Руменов Ханджийски

4. Илия Георгиев Георгиев

5. Юлиян Живков Ефендийски

6. Миглена Костадинова Борикова

7. Тодор Василев Караиванов

8. Веселин Иванов Смилков

9. Йордан Юлиев Тушев

10. Атанас Николов Иванов

11. Елена Василева Дончева

12. Мария Илиева Таушанова

13. Румен Георгиев Анастасов

14. Росица Георгиева Бибишкова

15. Веска Иванова Танурска

16. Димитър Симеонов Кюрчиев

17. Йорданка Миткова Михайлова

18. Антон Евгениев Бъчваров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1. Артемида Младенова Присова

2. Радослав Иванов Динев

3. Румен Георгиев Сотиров

4. Славчо Кирилов Иванов

5. Васил Михайлов Глинджурски

6. Стоян Иванов Стоянов

7. Йордан Иванов Петков

8. Красимир Стефанов Спириев

9. Александър Николов Милетиев

10. Борислав Георгиев Смилков

11. Елена Чудомирова Ибришимова

12. Иван Костадинов Ибришимов

Местна коалиция НФСБ (Земеделски Народен Съюз, НФСБ)

1. Живко Кирилов Иванов

2. Янко Димитров Ангелов

3. Мария Иванова Нонева

4. Георги Василев Цветанов

5. Илияна Момчилова Балева

6. Павлин Кръстев Павлов

7. Иван Стоянов Цулев

8. Методи Николаев Алексиев

9. Мая Илиева Мишкакарова

10. Красимира Иванова Донева

11. Албена Борисова Бърдарска

12. Георги Руменов Недин

13. Анка Йорданова Иванова

14. Васил Костадинов Чепилов

15. Татяна Димитрова Накова

16. Райна Любомирова Дюлгерова

17. Владислав Валентинов Манолов

18. Никола Кирилов Смилянски

19. Георги Димитров Зорков

20. Пламен Валентинов Тодоров

21. Александър Божанов Тачков

Българска социалдемократическа партия (Българска социалдемократическа партия – Движение за права и свободи)

1. Аспарух Иванов Костадинов

2. Славчо Огнянов Граматиков

3. Атанас Стойчев Петров

4. Марияна Иванова Пешева

5. Димитър Георгиев Стоянов

6. Иван Георгиев Иванов

7. Ралчо Георгиев Тимов

8. Христо Димитров Калоянов

 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода i2d
loading...