ЧЕЗ спира тока в Пиринско от 9. до 13. юли

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 9 - 13 юли включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания:

Община Благоевград  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград:  Местност Бачиново

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:  Будишка

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград:  Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 Кв. 21, Чуката

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Марулево

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 13.07.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 10.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, 04279. 629. 76, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. 26, УПИ Іі-9114, Упи Ііі-9115, 9116, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Опитно Поле, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Шейница, Огражден, Освобождение, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струга, Струма, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Шейница-Ш. 24, Яне Сандански

На 10.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Андрей Ляпчев, Битоля, Броди, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Струга, Струмско Център, Трудолюбие, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Бадемите, Бадемите, Борис Сарафов, Борис Сарафов, Дъбравска, Дъбравска, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Мелник, Неофит Рилски, Родолюбие, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Трети Март, Христо Чернопеев

На 12.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279. 616. 90, Кв. 125

На 13.07.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 621. 103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

На 13.07.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  33. 432, Айдарово, Кучкудерска Нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв. 21, Чуката

На 13.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  04279. 601. 362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

Община Гоце Делчев  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:  262

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, УПИ-V, Кв. 2

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма, Местност Мочура

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:  Местност Маноле

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Неуточнен Адрес

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:  Мержането

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:  253

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:  VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ален Мак, Бели Брези, Георги Бенковски, Герман Титов, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Генерал Ковачев, Иларион Макариополски, Илия Дуков, Крива Паланка, Михаил Антонов, Отец Паисий, Охрид, Тодор Каблешков

На 09.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:  Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Местност Капсии, Местност Пенковото

На 10.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ. Гърмен

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Неуточнен Адрес

На 12.07.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 12.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:  Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, 28028, УПИ-V, Кв. 2, УПИ-V, Кв. 2

Община Гърмен  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново:  048031, Втора, Двадесет и Седем, М. Селища, М. Тръне, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

Община Кресна  

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Драката:  Местност Селимица

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Илинденци:  Гладно Поле

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Микрево:  6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Кресна:  Кв. 12а, УПИ VI-162, Кв. 22

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  Главен Път Е79, Цар Калоян

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Влахи:  Драколово

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:  Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ощава:  54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стара Кресна:  Местност Кулата

На 11.07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брезница

На 11.07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:  Свобода

Община Петрич  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Каймак Чалан, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Марица, Осогово, Отец Паисий, Папульо, Просвета, Софрони Врачански, Тетово, Цар Борис III, Цар Самуил, Черно Море, Явор

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Богородица

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А

На 10.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Митино:  Местност Порой

На 10.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София:  Андрей Сахаров

На 10.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Михнево:  Айвански Гробища, Бунаро, Бяло Море, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Лазар Данаилов, Марица, Местносt Дъбо, Самуилова Крепост, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мендово:  Слопотец

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Струмешница:  Струмешница

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуричени:  000248, Местност Куково

На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Златарево, Македония, Младост, Москва, Опълченска, Преслав, Рила, Яне Сандански

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беласица:  Местност Бригадирски Стан, Местност Зарзалиите, Местност Седми Километър, Паприте

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Местност Моста, Местност Стопански Двор, Местност Траканите, Местност Чалията, Местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Гоце Делчев, Македония, Маркови Кладенци, Младост, Москва, Огражден, Русия, Самуилова Крепост

На 12.07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:  Старо Село

На 12.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Драва

На 12.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов

Община Разлог  

На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:  Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

Община Сандански  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:  УПИ VІ-203, Кв. 23

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:  Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Никудин

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Вълково:  Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Кръстилци

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Палат

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Сандански:  65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Велющец

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Игралище:  Околовръстен Полигон

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Мелник:  Мелник

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Виногради

На 13.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Поленица:  Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 13.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:  Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лебница

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански

Община Сатовча  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Вълкосел:  Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 11.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жижево:  273

Община Симитли  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:  Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Крупник, Ленин, Малчика, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски

На 10.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Симитли:  000866, Вихрен, Герена, Неуточнен Адрес, Стара Планина

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Градево:  Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М. Лаката

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Полето:  026023, Кв. 3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381, 382, Кв. 2, УПИ-I, Кв. 21

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 13.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Гоце Делчев, Крупник, Местност Въчева

На 13.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Симитли

Община Струмяни  

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Неуточнен Адрес

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:  Главен Път Е79, Струма

Община Хаджидимово  

На 10.07.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гайтаниново

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тешово

На 10.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тешово:  УПИ-IV+106

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Баница

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смолево:  038217

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково:  Местност Каменако

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Яворов

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd