ЧЕЗ спира тока в Благоевградско от 12. до 16. февруари

Снимка: Infomreja.bg

Прекъсвания на тока ще има в следните общини: 

Община Банско  

На 13.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско: Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

Община Благоевград  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, кв. 17, ХІ-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Никола Вапцаров, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 12.02.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К. Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център

На 12.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, Жк. Ален Мак, УПИ XVIII-04279. 625. 15, кв. 1 по Кк Благоевгр

На 12.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Астра, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов

На 12.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М. Ушите, местност Над Еленовски Път

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград

На 13.02.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Струмско Център

На 13.02.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, Кури Дере, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Чуката, Чуката

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 13.02.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Еленово

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Димитър Талев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Илинден, К. и Никола Хайдукови, К. и Никола Хайдукови, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Арнаутски Гроб, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Полигона, местност Полигона, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Огражден, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Пирин, Подстанция Ален Мак, Подстанция Ален Мак, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Свобода, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Яне Сандански, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, местност Кантона, Надежда, Надежда, Осми Март, Осми Март, П. Яворов, П. Яворов, При Полигона, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, пл. 11

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 кв. 21, Чуката

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Марулево

На 13.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Страшимиров, Грамада, Дунав, Зеленка, Иван Гарванов, Кузман Шапкарев, Македония, Малешево, Мир, Осогово

На 13.02.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Промишлена, Свобода

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Асен Итов, Асен Йотов, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Егея, Липа, Никола Вапцаров, Околчица, Предел, Търново, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 14.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Бачо Киро, Еленово

На 14.02.2018 г. /12:30 - 16:03 ч./ -  Благоевград: Еленово, Струмско Център

На 14.02.2018 г. /12:30 - 16:03 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Въчевица, местност Буковец, местност Ушите

На 15.02.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 601. 133, Запад, Иван Михайлов, Николай Петрини, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, кв. 192, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов

На 15.02.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска

На 15.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Илинден, Крушево, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров, Цар Симеон

На 16.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Априлов, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Охрид, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 16.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 16.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Българчево

Община Гоце Делчев  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П. Р. Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 13.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Преспа, Симеон Радев, Сушица

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ален Мак, Бели Брези, Георги Бенковски, Герман Титов, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVІІІ-72138, кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Братя Миладинови, Бяло Море, Вихрен, Гьорче Петров, Дебър, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Кичево, Кичево, Кръстьо Сарафов, Майор Димитър Думбалаков, Мише Баир, Ниш, Ниш, Пирот, Преспа, Прилеп, Стефан Захариев, Стефан Захариев, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Христо Силянов, Христо Силянов, Цариброд

Община Гърмен  

На 14.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 15.02.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2

Община Кресна  

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница: ІІ-90 кв. 11

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Кресна: Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

На 12.02.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Вардар, Влахински Езера, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Люти Връх, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Ягода, Яне Сандански

Община Петрич  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: местност Златарево

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево

На 15.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Граничар, Иван Вазов, Извън Регулацията, Митко Палаузов, Освобождение, Радецки, Струмешница, Тумба, УПИ 4 Кв 32

Община Разлог  

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Неуточнен Адрес

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Седемнадесета

Община Сандански  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Калейца: Анска

На 12.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Беласица, Беласица, Божин Димов, Васил Кънчев, Горно Броди, Горно Броди, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Захари Стоянов, Кочо Чистименски, Македония, Мара Бунева, местност Чинар Куши, Надежда, Опълченска, Пирин, Пирин, Пирин, Р-Н Пътя на Хидрострой, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Струга, Тевното Езеро, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Свети Спас

На 13.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя на Хидрострой, Свобода

На 13.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Охридска, Свобода, Славчо Ковачев, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

На 13.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 14.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бождово

На 14.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Свобода, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Малки Цалим

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

Община Сатовча  

На 15.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 15.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Свобода

На 16.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

Община Симитли  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Димитър Талев, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, местност Въчева, местност Стопански Двор, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, местност Мездрата-2, Чайка

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Симитли

На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Симитли: Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Ораново, Паисйй Хилендарски, Руен, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв. 33, Цар Симеон

Община Хаджидимово  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода sj2