Бивш футболист на Пирин и Марек се вихри в Гърция

снимка:infomreja.bg, архив

Бившият футболист на Пирин (Благоевград) и Марек Даниел Младенов реализира два гола за Трикала при победата с 3:0 над Ватанякос в мач от 3-ия кръг на първенството в трета гръцка дивизия.

Нападателят, който наскоро си тръгна от Оборище (Панагюрище), за да продължи кариерата си в южната ни съседка, беше цял мач на терена за домакините.

Младенов откри резултата малко преди почивката след хубав удар по диагонала с левия крак.

Веднага след почивката отново той бе в основата на втория гол, когато асистира на свой съотборник.

Третото попадение дело на родения в Кюстендил футболист падна в 57-ата минута. Младенов се възползва от подаване на свой съотборник и на празна врата на сбърка за крайното 3:0.

Вратата на Трикала пък пази Стефано Кунчев, който спаси редица положения и не допусна гол в мрежата си.