Нов тежък мач очаква футболистите на „Пирин“ (Гоце Делчев)

Снимка: Infomreja.bg, архив

В неделя – 10-и март, футболистите на „Пирин“ ( Гоце Делчев), ще гостуват на „Левски“  (Крупник), отбор, който в предния кръг победи като гост „Малеш“ (Микрево) с 1:2.

„Очаква ни нов тежък мач“ – каза за ИНФОМРЕЖА гоцеделчевският футболист Борис Боянчев.

За нашите читатели припомняме как се разви домакинският мач на „Пирин“ (ГД) с Кресна. В 44-та минута, след опит за центриране, Иван Гушков реализира първия гол за тима от Гоце Делчев. При този резултат завърши първото полувреме.

Към 60-та минута, след корнер за „Пирин (ГД) и разбъркване в наказателното поле, Тома Дерменджиев  вкара втория гол и резултатът стана 2:0.

Третият  гол за пиринци падна в 75-та минута след пробив на Зефир Катунчев отляво, центриране в наказателното поле и удар на Ангел Кюмурджиев. Реализатор на гола стана Стефан Терзиев. Резултатът – 3:0. Така завърши футболният двубой, игран в Гоце Делчев пред около 400 души.