Прекъсвания на тока в няколко югозападни общини

Снимка: Infomreja.bg

Община Банско  

На 27.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Банско: Местност Рупчовец;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Патриарх Евтимий;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Добринище: Борис Парапунов, Гарата, Георги Темелков, Охрид, Тодор Каблешков;

На 29.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско: Местност Парцалето, Местност Шипоцко;

Община Благоевград  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Борис Сарафов, Дъбравска, Егея, Костур, Липа, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Предел, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Търново;

 Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Коста Босилков, Неуточнен Адрес;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Благоевград: 04279.627.80, Еленово, Клокотница;

На 27.11.2017 г. /09:15 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Местност Кури Дере;

На 27.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка;

На 27.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.627.80, Атон, Еленово, Имот.№ 04279.627.2, Клокотница, Орион, Орфей, Пейо К.Яворов, Хвойна;

 Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М.Гошевица, Местност Еленовско Дере, УПИ-2-91, Кв.2;

На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Атон;

На 28.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ичко Бойчев, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Македония, Марулевска, Мите Марков, Никола Вапцаров, Прилеп, Рила, Сандо и Петър Китанови, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тракия, Цар Иван Асен;  Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Сандо и Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Братя Миладинови, Георги Измирлиев, Крали Марко, Прилеп, Стефан Стамболов;

На 29.11.2017 г. /10:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.603.195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов;

На 30.11.2017 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Илинден, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий;

На 30.11.2017 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Антон Страшимиров, Евтим Драганов, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Мир, Обел, Орбита, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520;

Община Гоце Делчев  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л.Каравелов, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка;

Община Гърмен  

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета;

Община Кресна  

На 27.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански;

На 27.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кресна: Македония;

 Ощава: Германци;

Община Петрич  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село;

На 01.12.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Атанас Маджаров, Истра, Марица, Местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИ Vі-374, Кв.351, Цанко Церковски, Цар Самуил;

На 01.12.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън Регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански Двор;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор;

На 27.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места;

На 27.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Свобода;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Неуточнен Адрес;

На 30.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Сграда На Тк Гум, Славянска, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански;

На 30.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Бузлуджа, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Порой, Славянска, Спартак, Струма, Струмешница, Явор, Яне Сандански;

Община Разлог  

За периода 28-01.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   На 01.12.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Банско: Цар Симеон;  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Трети Март, Явор, Явор;

На 28.11.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Братя Кулини, Войнишка, К Ц Х, Стефан Стамболов;

На 28.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Голак, Опълченска, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново;

На 28.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Разлог: Гарата, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев;

Община Сандански  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън Регулацията Север, Осогово, Рила;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански;

На 28.11.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Бождово;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Поленица: Бангеица;

На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут;

Община Сатовча  

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин;

Община Симитли  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка;

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;

На 27.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Герена, Даме Груев, Марек, Местност Лочката, Местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин;

На 30.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Градево: Махала Кърджалийска;

Община Струмяни  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Струмяни: Неуточнен Адрес;

Община Якоруда  ;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Христо Ботев;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Добринище: Георги Димитров;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Якоруда: 7-ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Якорущица;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кожух, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Мусала, Петко Р.Славейков, Пирин, Родопи, Стара Планина, Стойко Маджере, Стокевица, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорудски Бор;

  

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd