Атанас Пенков се разписа с два гола срещу „Чепинец”

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

„Велбъжд” – „Чепинец” /Велинград/ 3:0

Дамска съдийска бригада ръководи срещата на ст. „Осогово” в четвъртък /12.04./ между „Велбъжд” и „Чепинец” /Велинград/. Заради натрупани жълти картона за 2 мача е наказан капитанът Бисер Методиев. В 12-та минута Кирил Вълов с глава вкара първия гол за кюстендилци, след точно центриране на Мирослав Петров – 1:0. В 25-та мин.

Атанас Пенков покачи на 2:0. Веднага след почивката при нова атака за „Велбъжд” Кирил Вълов центира и отново Пенков се разписа с второ попадения в този мач – 3:0. Добра работа на защитата на домакините и няколко успешни намеси на вратаря Кирил Кирилов. „Велбъжд” заема 8-мо място с 42 точки във временното класиране на Югозападната „В” група.

Състав: Кирил Кирилов, Иво Велинов, Йордан Йовчев /55-Виктор Анастасов/, Жорж Георгиев, Александър Георгиев, Кирил Мицов, Адриян Бачовски /70-Николай Иванов/, Велизар Мирчев, Кирил Вълов /64-Александър Александров/, Мирослав Петров-кап., Атанас Пенков.

Главен съдия: Димитрина Милкова с асистенти Деница Крумова и Рая Иванова /София/.

В междинен 29-ти кръг в сряда /18.04./ от 16.00 ч. „Велбъжд” гостува на лидера в групата – „Пирин” /Разлог/, а в събота /21.04./ от 16.00 ч. на ст. „Осогово” посреща „Струмска слава” /Радомир/, 30-ти кръг.