Вижте имената на кандидатите
27 листи със 120 кандидати са регистрирани в Районната избирателна комисия за предстоящите парламентарни избори в област Кюстендил.
Според обявените решения, първи са получили регистрация от ПП „Пряка демокрация“, като листат е от един кандидат за депутат в лицето на Никола Додов.
Политическа партия „Бригада“ е регистрирала двама кандидати за предстоящия вот на 14 ноември – Станимир Марковски, Ивайло Йорданов.
ПП МИР
1 Пламен Богомилов Стоянов
2 Йордан Борисов Янев
3 Жечо Иванов Жечев
4 Моника Венциславова Георгиева
5 Йорданка Борисова Георгиева
ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ - ГРАДИВНОСТ“
1 Олег Атанасов Лашев
2 Бойка Димитрова Енчева
ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
1 Мариана Стоилкова Костова
2 Лидия Димитрова Стефановска
3 Маркрид Соркис Бахдасарян
ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1 Борислав Кирилов Кьосев
2 Методи Веселинов Бъчваров
3 Цветан Валентинов Петров
ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
1 Георги Петков Петров
2 Христо Страхилов Михалчев
3 Венцислав Петров Жилков
4 Бойко Мирчов Врански
5 Кирил Райчов Христов
6 Гергана Ангелова Георгиева
7 Любомир Христов Димитров
8 Митко Иванов Джорджев
ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
1 Александър Веселинов Новаков
2 Цветанка Илиева Николова
3 Василка Илиева Русинова
4 Марина Данаилова Алексиева
ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1 Румяна Методиева Ченалова
2 Валери Любенов Стоилов
3 Владислав Кирилов Лехчански
4 Драгомир Димитров Максимов
5 Красимира Иванова Тодорова
ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Станислав Руменов Стойнев
КП „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“
1 Милослав Юриев Методиев
2 Борислав Емилов Иванов
3 Кирил Василев Кирилов
ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
1 Виктория Димитрова Василева
2 Снежанка Райчова Траянска
3 Здравко Данаилов Данаилов
4 Янек Емилов Кючуков
5 Лилия Василева Станчева
6 Димитър Христов Джоргов
7 Милен Атанасов Георгиев
8 Теодора Георгиева Тренева-Ганева
КП „ГЕРБ-СДС“
1 Христо Богомилов Терзийски
2 Даниел Тихомиров Александров
3 Михаела Ясенова Крумова
4 Мишел Георгиева Виячева
5 Борислав Райчов Миланов
6 Десислава Емилова Александрова
7 Нели Николаева Точева
8 Елка Кирилова Лукарска- Ангелова
ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА“
1 Йордан Захариев Чипев
2 Радослав Йорданов Радославов
3 Веселин Руменов Величков
4 Силвия Любомирова Асенова
5 Костадин Крумов Костадинов
ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
1 Стоян Генчев Стоянов
2 Васимир Иванов Радулов
3 Марио Георгиев Методиев
4 Михаил Георгиев Попов
5 Елена Миткова Иванова
6 Емануил Асенов Гаврилов
7 Любомир Иванов Любенов
8 Емил Венев Атанасов
ПП „ВОЛЯ“
1 Калоян Пламенов Петров
2 Емил Добрев Динев
3 Петър Асенов Мазурски
4 Лъчезар Рашков Гьорев
ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
1 Елен Тонева Кокалинска
2 Траян Никодимов Нинов
КП „Продължаваме Промяната“
1 Георги Николаев Стамов
2 Николай Георгиев Стоянов
3 Александър Ангелов Петров
4 Васил Иванов Иванчев
КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
1 Бойко Любомиров Клечков
2 Анита Каменова Пешева- Пенева
3 Александър Димитров Анин
4 Йорданка Петрова Гацева
5 Десислава Георгиева Разсолкова
6 Габриела Серафимова Златанчева
7 Йордан Каменов Тодоров
8 Елена Костадинова Гюзелева
ПП „ГЛАС НАРОДЕН“
1 Дончо Мончев Върбанов
2 Райна Сашова Ангелова
ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“
1 Антон Георгиев Сираков
2 Людмил Любенов Новков
3 Георги Добринов Николов
4 Борислав Валентинов Пенков
КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“
1 Галина Иванова Таваличка-Георгиева
2 Ани Ангелова Вакъвчиева
3 Георги Милчов Райнов
4 Борислав Емилов Ботев
5 Марио Красимиров Грахльов
6 Любомир Иванов Стойков
7 Ивайло Пламенов Велинов
8 Валентин Александров Миладинов
ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ"
1 Йонко Йорданов Гергов
2 Елеонора Емилова Сотирова-Вучкова
3 Вероника Георгиева Георгиева
4 Васил Христов Павлов
5 Иван Христов Стефанов
ПП „АТАКА
1 Кристиян Роберт Димитров
2 Любка Стефанова Велинова
3 Емилия Михайлова Костадинова
КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“
1 Николай Димитров Табаков
2 Владислав Здравков Йорданов
3 Ясен Крумов Немирников
4 Димитър Захариев Нешев
5 Тони Якимов Лучански
6 Иво Николов Ников
7 Иван Христов Пипонов
КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“
1 Илиан Сашов Тодоров
2 Емил Ананиев Станоев
3 Пламен Райчов Караканов
4 Ангел Методиев Ангелов
5 Крум Миланов Николов
ПП „ПРАВОТО“
1 Димитър Любенов Казаков
2 Неделя Петкова Димитрова