Равенство за Септември (Симитли) в контролата срещу Пирин (Разлог)

Снимка: Община Симитли

Септември (Симитли) завърши при равенство 2:2 срещу поредния си противник в зимната подготовка Пирин (Разлог).

Първото полувреме Септември имаше тотално преимущество над гостите от Разлог. Първият гол в мача беше реализиран от Лъчезар Дафков. След като Борислав Хазуров беше спънат в наказателно поле в 25 минута, беше отсъдена дузпа за отбора на Септевмри, а Лъчезар Дафов отбеляза за 1:0.

След асистенция на Иван Иванов, Борислав Хазуров засече топката с левия крак от близко разстояние и отбеляза за 2:0 в 40-а минута. През доброто полувреме за Септември ситуации за гол имаше пред Владимир Капиев, Лъчезар Дафков и Кирил Николов,но без успех.

Втората част започна с дузпа в полза на Разлог в 52-а минута, 2:1. До края на полувремето ситуации имаше пред Лъчезар Дафков – удар, който премина покрай вратата, както и на Кирил Димитров. В 80-а минута от фаул гостите изравняват за 2:2. Това е и крайният резултат в срещата.

„Подготовката върви нормално, последната контрола ще бъде с Перун (Кресна) в сряда от 15:30 в град Кресна. Доволен съм от първото полуврме днес, играхме с много положения и желание. Втората част беше по- разконцентрирана и не съм толкова доволен от играта на момчетата“, каза след срещата старши-треньорът Спас Стоименов.

Стартов състав : Илиян Узунов, Иван Иванов, Борислав Вакадинов, Любомир Илиев, Евгени Тунтев, Йоан Петров, Владимир Каптиев, Кирил Николов, Кирил Домозетски, Лъчезар Дафков, Борислав Хазуров

Влизат поетапно втората част: Васил Христов, Алекс Тодоров, Методи Илиев, Борис Божинов, Кирил Димитров, Йвайло Иванов , Анатоли Лулейски, АсенТопузов, Денис Цолев