Отново спират тока следващата седмица в Благоевградско

Снимка: Infomreja.bg

Прекъсвания на електричеството ще има в следните дни и общини:

Община Благоевград  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, Местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИIX-144, кв.  17, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода

На 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М.  Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, кв.  11, Баба Тонка, Бреза, Велико Търново, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Делвинска, Заря, Здравец, Иглика, кв. Струмско,Идн.  №04279. 628. 167, кв. Струмско,Инд.  №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Околчица, Околчица, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Предел, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Търново, Ул.  Кресна и Ул.  Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Дружба, Еленово, Местност Международно Шосе, Промишлена Зона, Св.  Димитър Солунски

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, К.  и Никола Хайдукови, Мелник, Родолюбие, Сотир Атанасов, Трети Март, Христо Чернопеев

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 410, 04279. 604. 62, 04279. 611. 2, кв.  40, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Дъбравска, Иван Михайлов, Ильо Войвода, К.  и Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Петко Р. Славейков, Петър Ичев, Полк. Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св.  Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, УПИХХV 8846,Вр. Захранване, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Димитър Димов, Драма, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк. Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св. Св.  Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Упи-V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131, Христо Ценин, Цар Симеон

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Владо Черноземски, Св. Св.  Кирил и Методий

На 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, д-р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св.  Кирил и Методий, Стефан Стамболов

Община Гоце Делчев  

На 12.12.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Кирил и Методий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Хан Аспарух, Хан Крум, Царица Йоана

На 12.12.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк. Юг Бл. 3 Вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХіV, кв. 97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 13.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Битоля, Бяло Море, Дойран, Звънчарска, Струма, Тодор Александров, Търговска, Търговски Център Централ С Прилежащи Към Него Обекти

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил и Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К. Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 13.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Арда, Марица, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Тунджа

На 14.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Корница: Ал.  Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

На 13.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Ангел Кънчев

Община Гърмен  

На 13.12.2017 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Трета

Община Кресна  

На 13.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Драката: Местност Селимица

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Илинденци: Гладно Поле

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сливница, общ.  Кресна: кв. 12а, УПИVI-162, кв. 22

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кресна: Македония

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ощава: Германци

Община Петрич  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Ал. Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Полковник Дрангов

На 11.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Местност Фабриката

На 11.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Богородица; Дреново, общ.  Петрич; Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански; Кърналово: 098002, М.  Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С.  Кърналово, общ.  Петрич, Толбухин, УПИ101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин; Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър,;Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка; Петрич, общ.  Петрич: Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер; Първомай, общ.  Петрич: Младост, Червен Път; Рибник: Горни Лаки, Трапо; Старчево: XVI-8, кв. 3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С.  Старчево, общ.  Петрич, УПИII, кв. 11, Солун, Тафтинка; Чучулигово: Чучулигово; Яково;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Старчево;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма; Долно Спанчево: Местност Реката; Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;

 Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р. Славейков; Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен възел АМ Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра; Марино Поле, общ.  Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата; Монтана: Хан Кубрат; Петрич, общ.  Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала; Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИIII-131,Кв. 7, Хр. Ботев; Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Михнево: Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Максим Горки, Никола Вапцаров, Пирин, Шипка

На 15.12.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: България, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Демир Капия, Екзарх Йосиф, Калабак, Капитан Джингаров, Македония, Мануш Георгиев, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Стадионска, Стоян Търнаджиев

Община Разлог  

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Баня, общ.  Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горно Краище

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Елешница, общ.  Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, общ.  Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Белица, общ.  Белица: Местност Андрианов Чарк

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 15.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Разлог: Еделвайс, Местност Бел Път, Охрид, Първа, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Черна Река

На 15.12.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Първа, Св. Св. Кирил и Методий

На 15.12.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Белица, общ.  Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 15.12.2017 г. /15:00 - 15:45 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена

Община Сандански  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Поленица: Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, кв. 8, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИVII-381

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велющец; Вълково: Барата, Ормана, С.  Вълково, Община Сандански, УПИV, кв.  I, УПИІ-127; Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334,104,23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Влахи: Вилна зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИІі, кв. 4 - В. З.  Въбите; Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста; Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница; Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора; Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Виногради; Долени; Златолист, общ.  Сандански; Кърланово: Реката; Любовище; Рожен: Местност Равнако, По Плана на Срожен общ. Сандански;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Сушица; Зорница, общ.  Сандански; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Лозеница: Джигерица; Любовка: Краколеница; Мелник: ПИ 00052, Местност Реката; Склаве: 2 -97, кв. 14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море; Спатово; Хотово: Баня, Местност Света Петка, С.  Хотово, Община Сандански;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Кашина; Сандански: Роженски Манастир; Сугарево

На 12.12.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Кашина: Вец Каошина

На 12.12.2017 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лешница, общ.  Сандански

На 14.12.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански: Оборище, Родопа

На 14.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 14.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Топливо

Община Сатовча  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 13.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка

На 14.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Ал.  Стамболийски, Възход, Георги Шомов, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Иглика, Кирил и Методи, Коца и Георги Сачеви, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Малчика, Отец Паисий, Пи-030054 М.  Дренов Дол, Площада, Теменуга, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин

На 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плетена: М.  Горна, М.  Забърдо

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Местност Стайков Дол

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долен, общ.  Сатовча: 1, М.  Банян ПИ-073034; Долно Дряново: 000181, Местност Реката; Плетена: М.  Горна, М.  Долна, М.  Забърдо, Неуточнен Адрес;

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча: II-920,Кв. 74 По Плана на С.  Сатовча, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Девети Септември, Драгийца, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Лукойл и Района Около Тях, Местност Батала, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Петдесета, Площада, Полени, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Юри Гагарин;

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Туховища: 382

Община Симитли  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Градево: Еленковци, Махала Еленов Чарк

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: М. Ливадите

На 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, УПИII-1437,Кв. 19, Цар Симеон, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 13.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 13.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Струмяни: Неуточнен Адрес

Община Хаджидимово  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Драма, Кирил и Методи, Стопански Двор

Община Якоруда  

На 11.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, Градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Македония, Места/П. Джеджеров/, Местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р. Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кирил и Методи, Пелистър, Петко Р. Славейков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета

На 11.12.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./  на 12.12.2017 г. /12:45 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бел Камен; Бунцево; Конарско; Разлог: Баница; Рохлева; Смолево: 038217; Черна Места; Юруково: Местност Каменако; Якоруда: Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица;

На 11.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Конарско: ТП 2 Конарско

На 12.12.2017 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Смолево 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода l9n