12 кандидати искат кметския стол в Благоевград

Колаж: Infomreja.bg

Местните избори са арена за битки на множество кандидат-общински съветници

12 кандидати ще се борят за апетитния кметски стол в община Благоевград.

Местните избори са арена за битки между доказали се управници.

За трети пореден мандат се впуска досегашният градоначалник Атанас Камбитов, който в последния ден на регистрация имаше натоварена програма, свързана с откриването на множество обекти.

В предизборната надпревара влиза и общинският съветник от „Партията на зелените“ Андон Тодоров – явен опонент на Камбитов.

От НФСБ излъчиха и своя кандидат за кмет – Росен Георгиев – който досега управляваше като наместник благоевградското село Дъбрава.

Илия Илиев, познат в Благоевград като спортист и треньор по бокс, също ще търси подкрепата на гражданите. Той е издигнат от ПП „Свобода“.

Дългогодишният шеф на "Топливо" АД в областния град - Иван Ризов, е кандидатът за кмет от ВМРО.

Двама са кандидатите, издигнати от Инициативни комитети. Това са Александър Стамболийски, станал известен като организатор на протестите срещу високите цени на горивата през 2019 г., който обаче е заличен от ЦИК - следователно отпада от надпреварата. Бизнесменът Румен Томов, който получи подкрепата на БСП, е другият издигнат от ИК.

Известната благоевградска адвокатка и общински съветник, Албина Анева, е единствената дама, която се впуска в надпреварата за кметския стол. Тя е излъчена от ПП МИР.

РЗС също има свой кандидат за кмет на областния град – Людмила Костадинова.

Бившият заместник-кмет на Благоевград и дългогодишен директор на 11 ОУ "Христо Ботев", Валери Смиленов, също се впуска в предизборната надпревара от ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА".

Атанас Киряков от Движение ЗАЕДНО за промяна също ще търси гражданската подкрепа в името на кметския пост.

Росен Радославов Христов, подкрепен от НДСВ, се впуска в предизборна надпревара за кмет, като оглавява и листата за общински съветници:

1. Росен Радославов Христов

2. Бойко Крумов Илиев

3. Стефан Апостолов Миленков

4. Сашо Илиев Александров

5. Ивайло Кирилов Иваников

Кандидатът на „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) е местният лидер на ДСБ - Калоян Ханджийски. Той води и листата.

1. Калоян Томов Ханджийски

2. Христо Страхилов Смилков

3. Николай Михайлов Куколев

4. Катя Аврамова Симеонова - Гошева

5. Мирослав Илиев Чолев

6. Александър Симеонов Тодоров

7. Екатерина Петрова Стефанова

8. Василиса Павлова Валеова

9. Румяна Първанова Кръстева - Джолева

10. Георги Викторов Мавродиев

11. Атанас Владов Божинов

ДПС участва с кандидати за общински съветници:

  • Мехмед Касъм Вакльов
  • Ивайло Иванов Червилов
  • Исмет Салих Узунов
  • Ина Велизарова Бошнакова
  • Божидар Йорданов Спасов
  • Милена Линкова Бунцева
  • Мустафа Асанов Узунов
  • Крум Иванов Крумов
  • Владислав Тодоров Донков
  • Славчо Симеонов Русимов
  • Стефан Иванов Жеков
  • Биляна Любенова Дачева
  • Васил Николов Василев
  • Сабри Али Кунгьов
  • Симона Цветкова Божкова
  • Атидже Ибрахимова Узунова
  • Неджибе Карамфилова Манзурска
  • Лия Здравкова Тачева
  • Хатидже Салих Вурал
  • Мехмед Реджеп Алиш

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“ излъчва кандидатите:

  • 1. Димитър Лазаров Урдев
  • 2. Васил Христов Миладинов
  • 3. Рашко Георгиев Динков
  • 4. Георги Тодоров Корчев
  • 5. Съби Любомиров Дашев
  • 6. Ивайло Димитров Стоянов
  • 7. Валентина Кирилова Шаркова
  • 8. Росица Енчева Вятрова
  • 9. Констандинос Йоанис Козас
  • 10. Антон Стефанов Стоилов
  • 11. Мария Красимирова Бучкова
  • 12. Лъчезар Ангелов Младенов
  • 13. Георги Борисов Георгиев
  • 14. Катя Бойкова Малчева
  • 15. Кристина Димитрова Андонова
  • 16. Георги Крумов Костов
  • 17. Иван Атанасов Маджиров

Листата на опозиционната "БСП за България" води общинският лидер Любен Милев:

  • 1. Любен Илиев Милев
  • 2. Мария Николова Стойнева
  • 3. Владимир Витков Пандев
  • 4. Гергана Йорданова Бечванова- Янчева
  • 5. Веселин Христов Христов
  • 6. Николай Георгиев Бачев
  • 7. Милан Станкев Богдански
  • 8. Стоян Христов Христов
  • 9. Александър Светославов Мановски
  • 10. Асен Стефанов Балабанов
  • 11. Мирослав Сергеев Котев
  • 12. Валентин Кръстев Бошкилов
  • 13. Валери Крумов Миленков
  • 14. Вангел Димитров Арабаджиев
  • 15. Георги Славев Марков
  • 16. Спас Христов Спасов
  • 17. Олег Василев Георгиев
  • 18. Страхил Георгиев Тодоров
  • 19. Радой Валентинов Радев
  • 20. Снежана Александрова Иванова
  • 21. Вероника Руменова Темелкова
  • 22. Александър Кирилов Филипов
  • 23. Георги Иванов Кацарски
  • 24. Николай Михайлов Христов
  • 25. Христо Антонов Шомов
  • 26. Крум Иванов Кацарски
  • 27. Антон Василев Евтимов
  • 28. Оля Димитрова Тодоровска
  • 29. Кирил Борисов Ивановски
  • 30. Надка Петкова Танева
  • 31. Алис Огнянова Минкова
  • 32. Иван Радев Николов
  • 33. Марияна Кирилова Поповска
  • 34. Павлинка Тошкова Чингова
  • 35. Венчо Димитров Ангелов
  • 36. Василка Йосифова Иванова
  • 37. Петър Михайлов Кепов
  • 38. Илия Гълъбов Анев
  • 39. Иван Димитров Грозданов
  • 40. Иван Стоянов Станчев
  • 41. Бисер Аспарухов Стойчев

Политическо Движение Социалдемократи:

  • Спас Петров Ненов
  • Михаил Иванов Аладжов
  • Денислав Красимиров Иванов
  • Цветелина Станиславова Деловска
  • Савина Огнянова Георгиева
  • Петър Кръстинов Иванов
  • Иван Василев Терзийски
  • Красимир Илиев Кутинов
  • Красимира Крумова Христова
  • Гергана Димитрова Павлова
  • Петър Иванов Петров
  • Стоян Георгиев Смилянски
  • Илия Павлов Главинов
  • Борислав Асенов Ангелов

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ:

  • ВАСИЛ ИВАНОВ НОВОСЕЛСКИ
  • ВАСИЛ ПАВЛОВ ТИНЧЕВ
  • ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ БАЩАВЕЛОВ
  • ВАЛЕНТИНА АЛЕКСАНДРОВА ГОЛЕВА
  • АТАНАС СТОЯНОВ ЦВЕТКОВ
  • ПЕНЧО ГЕОРГИЕВ КИРЧЕВ
  • РУМЯНА ДИМИТРОВА КОВАЧЕВА
  • СЛАВ ИВАНОВ ФАРФАРОВ
  • ЙОРДАНКА ЛЮБИМОВА ТРЕНЕВА
  • СВОБОДКА МЕТОДИЕВА ГАРВАНОВА

Движение ЗАЕДНО за промяна:

  • Веселин Николов Давидков
  • Анита Атанасова Илиева
  • Спаска Тодорова Малинска

ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА:

  • ВАЛЕРИ БОРИСЛАВОВ СМИЛЕНОВ
  • ЛЮДМИЛ РАЙЧЕВ КОЦЕВ
  • КИРИЛ ВЕНЦИСЛАВОВ АТАНАСОВ
  • ЕЛИЦА БОЯНОВА ГОШЕВА
  • ЕЛЕНА ЮРИЕВНА ЕРДЕЛСКА
  • АНГЕЛИНА ОГНЯНОВА ТОДОРОВА
  • КИРИЛ ГЕОРГИЕВ СПИРОВ
  • ЕЛЕНА АНДРЕЕВА АНДРЕЕВА-ДЕШЕВА
  • ДИЛЯНА ВАСИЛЕВА ОГНЯНОВА
  • ГЕОРГИ НИКОЛОВ ЧИМЕВ
  • ДИМИТРИНА СТЕФАНОВА ГЕОРГИЕВА
  • СПАС ГЕРАСИМОВ КОСТОВ
  • ПЕТКО ИВАНОВ СТОЕВ
  • ГЕРГАНА КРАСИМИРОВА УОТЪРС
  • ВЕСЕЛКА ГЕОРГИЕВА ЛАЗАРОВА
  • БЛАГОЙ БОРИСОВ ДЕЛИСТОЯНОВ

ПП Съюз на свободните демократи:

  • Георги Юлиянов Иванов
  • Александър Георгиев Марков
  • Александър Георгиев Илиев
  • Александрина Александрова Иванова
  • Ангел Илиев Щурков
  • Бисер Иванов Найденов
  • Благой Кирилов Манов
  • Валентина Славчова Стоева
  • Васил Иванов Мурджов
  • Георги Стилиянов Арабаджиев
  • Денис Христов Геров
  • Десислав Любомиров Янчев
  • Добромир Златков Симеонов
  • Драган Кирилов Стойков
  • Зорница Златкова Боянска
  • Иван Павлов Донев
  • Илиян Иванов Голев
  • Крум Добринов Стоилов
  • Лора Стоянова Манолева
  • Любомир Славчев Кордев
  • Мариян Данчов Нешов
  • Маргарита Георгиева Урлачка
  • Никола Бойков Лазаров
  • Николай Георгиев Попниколов
  • Петър Георгиев Равначки
  • Светлана Димитрова Каръкова
  • Тодор Валентинов Сотиров
  • Христо Спасов Барутчиев

РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ:

  • Людмила Александрова Костадинова
  • Роза Борисова Петкова
  • Красимир Петров Такорски
  • Надежда Борисова Георгиева
  • Миглена Антонова Стоимирска

„ЕНП(ЕНП-СДС-БДО)“:

  • 1. Радослав Николаев Тасков
  • 2. Владимир Николов Таковски
  • 3. Захарин Кирилов Хаджийски
  • 4. Давид Любенов Сукалински
  • 5. Гергана Владимирова Муртова
  • 6. Славка Георгиева Гелишева
  • 7. Теодор Георгиев Тошев
  • 8. Васил Георгиев Чолаков
  • 9. Йорданка Христова Стойчева
  • 10. Анна Иванова Николова-Мазурска
  • 11. Васил Венциславов Димитров
  • 12. Росен Добринов Начев
  • 13. Венцислав Михайлов Калайджиев
  • 14. Владимир Костадинов Руйчев
  • 15. Явор Петров Матеев
  • 16. Динко Евгениев Трайков
  • 17. Антоанета Грозданова Станишева
  • 18. Калин Методиев Бучински
  • 19. Иван Борисов Манов
  • 20. Димитър Стойчев Димитров
  • 21. Райко Георгиев Десподски
  • 22. Димитър Александров Огнянски
  • 23. Йордан Любенов Тумбев
  • 24. Стефан Василев Сотиров
  • 25. Мариян Иванов Гривчев
  • 26. Марта Георгиева Стойчева-Ридарска
  • 27. Костадин Симеонов Михов
  • 28. Росен Йорданов Йорданов
  • 29. Мила Пламенова Петрова
  • 30. Таня Георгиева Купенова
  • 31. Елена Христова Димитрова
  • 32. Валери Стойов Качулски
  • 33. Петър Димитров Байкушев

Политическа партия МИР:

  • 1. Албина Алексеева Анева-Томова
  • 2. Злата Бориславова Ризова
  • 3. Валери Стоянов Манов
  • 4. Явор Максимов Жерев
  • 5. Антоанета Антонова Баракова
  • 6. Валентина Стефанова Мишева
  • 7. Александър Костадинов Коюмджиев
  • 8. Милена Ангелова Берова-Перчеклийска
  • 9. Манол Новков Попов
  • 10. Полина Каменова Манова
  • 11. Антон Георгиев Манчев
  • 12. Евгения Кирилова Костова-Байова
  • 13. Стефан Славейков Марков
  • 14. Павел Асенов Юручки
  • 15. Иван Георгиев Шумаров

ПП Глас Народен:

  • 1. ЯСЕН АЛЕКСАНДРОВ НЕДЕЛЧЕВ
  • 2. ТЕОДОР ВЕЛЧЕВ ВЕЛЧЕВ
  • 3. ЛЮБОМИР ДИМИТРОВ ПАЛАХАНОВ
  • 4. АСЕН ГЕОРГИЕВ КАЙНАКЧИЕВ
  • 5. РАДОСЛАВ ИВАНОВ МИТРЕВ
  • 6. НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ХАДЖИЕВ
  • 7. ИВАЙЛО БОРИСОВ ПОПОВ
  • 8. МАРТИН БОЙКОВ ИВАНОВ
  • 9. ХРИСТО ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
  • 10. АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ДАНАИЛОВ

ВЪЗРАЖДАНЕ:

  • 1. Цвета Валентинова Рангелова
  • 2. Александър Сотиров Стойков
  • 3. Димитър Ванюшов Пешев
  • 4. Николай Димитров Янчев
  • 5. Десислава Пенкова Ненова-Борисова
  • 6. Станислав Антонов Янев
  • 7. Георги Олег Календерски
  • 8. Георги Петров Петров
  • 9. Янка Костова Шейтанска
  • 10. Георги Чавдаров Михайлов

ПП БЗНС:

  • 1. Любомира Иванова Хамбарджийска
  • 2. Велчо Борисов Танев
  • 3. Благовест Красимиров Стоицов
  • 4. Евелина Любомирова Димитрова
  • 5. Христо Емилов Михалков
  • 6. Венцислав Георгиев Кавазов
  • 7. Евдокия Евтимова Пиринчиева
  • 8. Красимира Андонова Стоименова
  • 9. Елена Бойкова Петрова
  • 10. Йорданка Дамянова Урдарска
  • 11. Янка Николова Тодорова
  • 12. Кирил Славев Вакашински
  • 13. Васил Христов Кръстев
  • 14. Олга Андонова Иванова
  • 15. Борислав Людмилов Ивановски
  • 16. Николай Илчев Черкезов
  • 17. Евелина Якимова Христова
  • 18. Владимир Димитров Ковачки
  • 19. Марин Василев Корунов
  • 20. Цанко Николаев Бирбатев

ОБТ БЪЛГАРСКИ ЛЕЙБЪРИСТИ:

  • 1. Констанца Костадинова Рупова - Вачкова
  • 2. Василка Христова Колчева
  • 3. Гергана Кирилова Величкова-Янкова
  • 4. Давида Симеонова Борисова
  • 5. Марияна Василева Митова
  • 6. Елена Велкова Ставрова
  • 7. Петя Кирилова Зашева-Василева
  • 8. Теменужка Любенова Манчева
  • 9. Валерия Калинова Грънчарова
  • 10. Весела Димитрова Палаханска
  • 11. Даниела Владимирова Димитрова
  • 12. Радостина Георгиева Боинска

„Партия на ЗЕЛЕНИТЕ (ВОЛЯ)“ излъчва 41 кандидати:

  • 1. Андон Йорданов Тодоров
  • 2. Цветозар Димитров Балабанов
  • 3. Лилия Любомирова Мечева
  • 4. Соня Боянова Ставрева
  • 5. Милена Александрова Камбурова
  • 6. Йордан Валентинов Кормев
  • 7. Райна Владимирова Бешева
  • 8. Росица Николова Грънчарова
  • 9. Виолина Венциславова Китанова
  • 10. Македонка Славчова Шопска
  • 11. Емил Димитров Грозданов
  • 12. Иван Любомиров Иванов
  • 13. Емил Иванов Христов
  • 14. Румяна Седефова Радева
  • 15. Димитър Бойков Георгиев
  • 16. Русанка Благоева Бекярска
  • 17. Павел Бориславов Новоселски
  • 18. Веселина Милчова Христова
  • 19. Иван Борисов Стойков
  • 20. Добрин Стефанов Балтов
  • 21. Георги Любенов Боздев
  • 22. Симеон Пламенов Камбитов
  • 23. Надежда Иванова Накова
  • 24. Виктор Стефанов Чимев
  • 25. Борислав Кирилов Костов
  • 26. Методи Данчев Бачев
  • 27. Румен Костадинов Ганчев
  • 28. Иван Румянов Ковачев
  • 29. Светлана Георгиева Накова
  • 30. Иван Йорданов Анастасов
  • 31. Зинаида Иванова Стоилова
  • 32. Иван Иванов Маревски
  • 33. Венелин Ефтимов Трошанов
  • 34. Георги Петров Галенков
  • 35. Иван Григоров Мирчев
  • 36. Рени Наскова Кирилова
  • 37. Миглена Миланова Колева
  • 38. Данита Георгиева Стоилкова
  • 39. Гергана Димитрова Илиева
  • 40. Симеон Димитров Георгиев
  • 41. Нина Методиева Георгиева - Велянова

Коалиция „Ние, Гражданите“:

  • 1. Румяна Славчева Григорова-Борисова
  • 2. Стоян Боянов Петров
  • 3. Росен Крумов Малкочев
  • 4. Румен Иванов Димитров
  • 5. Петър Яворов Матеев
  • 6. Мартина Цветанова Лазарова
  • 7. Красимир Любенов Михайлов
  • 8. Стойко Валериев Гърчев
  • 9. Красимир Тодоров Дамянов

ПП АТАКА е представлявана от трима:

  • 1. Георги Борисов Ковачки
  • 2. Радослав Атанасов Стоянов
  • 3. Вельо Янков Дръндаров

ПП ГЕРБ, поведена от Камбитов, ще се бори с:

  • 1. Атанас Станкев Камбитов
  • 2. Ивайло Александров Златанов
  • 3. Евгени Борисов Бибов
  • 4. Кирил Цветанов Илиев
  • 5. Йосиф Йорданов Кочев
  • 6. Красимир Пламенов Роячки
  • 7. Давид Стоименов Петров
  • 8. Венцислав Димитров Хросинков
  • 9. Адриана Стефанова Мелниклийска
  • 10. Огнян Константинов Чилев
  • 11. Кирил Иванов Чапов
  • 12. Красимир Атанасов Чакъров
  • 13. Албена Иванова Ситнилска
  • 14. Стефка Александрова Пачаръзова
  • 15. Елена Димитрова Ташкова
  • 16. Елена Лазарова Димитрова
  • 17. Методи Живков Шурдев
  • 18. Николай Стоянов Стоянов
  • 19. Любен Андреев Терзийски
  • 20. Йордан Георгиев Андонов
  • 21. Ива Методиева Поповска
  • 22. Димитър Бориславов Андонов
  • 23. Калоян Владимиров Калоянов
  • 24. Антоанета Йорданова Дивилска
  • 25. Зоя Герасимова Димитрова-Вагалинска
  • 26. Александър Николаев Петков
  • 27. Стефан Стоянов Веселински
  • 28. Венислава Цветанова Вачева
  • 29. Миглена Стоянова Вълкова
  • 30. Румен Бранимир Кулянин
  • 31. Пандо Лазаров Хаджидимитров
  • 32. Райка Атанасова Христова
  • 33. Татяна Георгиева Браткова
  • 34. Ангел Николов Пупев
  • 35. Георги Иванов Матеев
  • 36. Емил Светославов Солачки
  • 37. Мая Януш Драгиева
  • 38. Кирил Руменов Георгиев
  • 39. Николай Николов Здравков
  • 40. Младен Миладинов Китанов
  • 41. Стойне Митков Стойнев

НДСВ:

  • 1. РОСЕН РАДОСЛАВОВ ХРИСТОВ
  • 2. БОЙКО КРУМОВ ИЛИЕВ
  • 3. СТЕФАН АПОСТОЛОВ МИЛЕНКОВ
  • 4. САШО ИЛИЕВ АЛЕКСАНДРОВ
  • 5. ИВАЙЛО КИРИЛОВ ИВАНИКОВ

Кандидатите за местния парламент от „ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“ /ПП „ОСД“,ПП „ЗНС“/ са:

  • 1. Христо Ангелов Ковачки
  • 2. Румяна Иванова Шекерлийска
  • 3. Антони Александров Томанов
  • 4. Анжела Славчева Цонева
  • 5. Светослав Кирилов Манев
  • 6. Милена Николова Рускова
  • 7. Светослав Еленков Василев
  • 8. Соня Иванова Томанова
  • 9. Асен Крумов Василев
  • 10. Ангелина Йорданова Лазарова
  • 11. Илиян Любомиров Зашев
  • 12. Георги Стоянов Стоянов
  • 13. Райна Венкова Стойчева
  • 14. Моника Ангелова Асенова
  • 15. Ралица Спасова Деничина
  • 16. Иво Иванов Донев
  • 17. Стефка Григорова Шопова
  • 18. Вангелия Андонова Тренчева
  • 19. Весела Петрова Симеонова
  • 20. Марийка Ангелова Спасова
  • 21. Яна Борисова Въгларска
  • 22. Татяна Симеонова Стоянова
  • 23. Румяна Филипова Бельова
  • 24. Диана Евтимова Евтимова
  • 25. Василена Бориславова Янева
  • 26. Борис Евтимов Харизанов
  • 27. Борислав Найденов Стоицов
  • 28. Роза Ангелова Цонева
  • 29. Стефан Данаилов Кадийски
  • 30. Райчо Димитров Петров
  • 31. Станислав Георгиев Воденичарски

ВМРО излиза с 25 лица:

  • 1. Иван Янев Ризов
  • 2. Станимир Драгомиров Радулов
  • 3. Теодора Кирилова Мичева
  • 4. Мирчо Божинов Стойчев
  • 5. Мария Станойчева Гошева
  • 6. Васил Станков Грозданов
  • 7. Георги Страхилов Джамбазки
  • 8. Снежанка Христова Попдимитрова
  • 9. Десислава Асенова Иванова
  • 10. Георги Милушев Гоцев
  • 11. Емил Георгиев Трифонов
  • 12. Иван Мирчев Атанасов
  • 13. Райчо Янакиев Христов
  • 14. Милена Младенова Зонева
  • 15. Илия Борисов Николов
  • 16. Александър Славчов Васев
  • 17. Христо Митев Никовски
  • 18. Георги Николаев Ризов
  • 19. Васил Красимиров Ангелов
  • 20. Николай Методиев Китанов
  • 21. Петър Георгиев Петров
  • 22. Андрей Цветанов Петров
  • 23. Васил Герасимов Георгиев
  • 24. Иван Кирилов Секулски
  • 25. Ивайло Викторов Андонов

НФСБ с 16 кандидати:

  • 1. Росен Йорданов Георгиев
  • 2. Христина Чавдарова Цонева
  • 3. Чанко Янчев Чанев
  • 4. Георги Йорданов Костадинов
  • 5. Даниел Мариов Златков
  • 6. Десислава Людмилова Камчева
  • 7. Живко Илиев Янев
  • 8. Кирил Сотиров Зашев
  • 9. Димчо Борисов Мицов
  • 10. Петя Илиева Димитрова
  • 11. Саша Илиева Ласина
  • 12. Методи Стойчев Стоянов
  • 13. Борислав Паунов Стойнев
  • 14. Мария Благоева Картулева
  • 15. Силвестър Йорданов Захариев
  • 16. Владимир Стойчев Стоянов

От „ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“ /ПП „ОСД“,ПП „ЗНС“/“ ПП ВМРО – БНД в коалиция с НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ и ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане) издигат за свои кандидат-общинари:

  • 1. Владимир Красимиров Елезов
  • 2. Кирил Спасов Ваклинов
  • 3. Ваня Иванова Кючукова
  • 4. Йорданка Бориславова Борисова
  • 5. Росен Кирилов Николов
  • 6. Димитър Ангелов Стойчев
  • 7. Валери Тодоров Байрактарски
  • 8. Славина Владимирова Нединска
  • 9. Веселин Александров Стойков
  • 10. Бранимир Иванов Митов
  • 11. Кинчи Славова Митева
  • 12. Лили Димитрова Оркова
  • 13. Павлин Асенов Янкулски
  • 14. Радослав Георгиев Христов
  • 15. Младен Ангелов Николов
  • 16. Велимир Илчов Кьосев
  • 17. Давидко Симеонов Манов

Петима са кандидатите от БЪЛГАРСКИЯ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД):

  • 1. Спас Николов Рачев
  • 2. Георги Димитров Попов
  • 3. Любима Стефанова Захова
  • 4. Валентин Борисов Митов
  • 5. Тодор Драганов Чолаков

А от ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“:

  • 1. Цвета Валентинова Рангелова
  • 2. Александър Сотиров Стойков
  • 3. Димитър Ванюшов Пешев
  • 4. Николай Димитров Янчев
  • 5. Десислава Пенкова Ненова-Борисова
  • 6. Станислав Антонов Янев
  • 7. Георги Олег Календерски
  • 8. Георги Петров Петров
  • 9. Янка Костова Шейтанска
  • 10. Георги Чавдаров Михайлов

Венцислав Сотиров също влиза самосиндикално в местния вот за общински съветник.

Марионка Стефанова Кокушинкова е единственият кандидат за общински съветник от НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ.

По населени места в община Благоевград за поста на кметски наместници ще се борят:

Досегашният и единствен кандидат за село Изгрев - Йордан Венчов Китанов;
За Бело поле - Иван Станкев Стойчев, издигнат от ВМРО.

За мястото на кандидатът за кмет на Благоевград – Росен Георгиев, се бори Методи Стойчев Стоянов – кандидат-кмет за село Дъбрава, представен от НФСБ.

Село Еленово също има кандидат от НФСБ - Борислав Паунов Стойнев, а за Покровник виза в битка Недко Симеонов Ангелов от ВМРО.

Методи Китанов Цонев ще се бори за Церово заедно с Лефтер Маринов Едипов.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода l9n
loading...